Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Szellem?

Mi lehetett? Szellem?

Figyelt kérdés
Tegnap este készülődtem a lefekvéshez, s mielőtt be feküdtem volna az ágyba valami elölről, egy erős lökést kaptam, s hátraestem. Mintha egy rendes ember rúgott volna mellkason, vagy lökött volna el. Persze semmit, illetve senkit nem láttam utána. Az nap éjjel nagyon féltem, aludni persze nem aludtam, de azóta nem tapasztaltam semmi különöset. Most biztos gondoljátok, elég hihetetlen a sztori, még nem olvastam itt a gyakori kérdésekről ilyen "durva" történetet. Mit lehet tenni, ha lesz még ilyen?
2011. ápr. 25. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha csak úgy szó nélkül meglökött vagy beléd rúgott, biztosan nem volt rendes ember :) Viccet félretéve, velem is történt hasonló, igaz, akkor úgy éreztem, hogy rám fekszik valaki vagy valami. Azóta rájöttem, hogy alvási paralízis élményében volt részem. Már csupán azt nem tudom, hogy ez miért lép fel, illetve normális dolog-e...
2011. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
MENNYIT AGYALTÁL RAJTA, MÍG NEM KITALÁLTAD?:)
2011. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Valami hangot nem hallottál? És senki sem volt ott lefekvés előtt?
2011. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem menj el egy elmegyógyintézetbe biztos lesz ott szabad szoba csak neked.
2011. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
ne törődj a hülye kommentekkel -.-' nem hiszem, hogy szellem volt, néha történhetnek ilyen dolgok, mondjuk hírtelen áltál föl és nem jutott elég vér az agyadba és emiatt elestél, de úgy érezted h meglöktek, de szerintem biztosan nem szellem volt nyugodj meg :D
2011. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Aki azt írja, hogy valami problémám van, az ne írjon, tudom hogy nincs, éreztem. Másrészt pedig nem vagyok teljesen materialista. Nem, nem hallattam semmi hangot. Ha minden marad a régiben, nem történik semmi, akkor semmi gond. De mostanában elkezdtem foglalkozni ilyen dolgokkal, s szerintem ezért történt.
2011. ápr. 25. 18:57
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja boccs:18:47, nem nem volt ott senki, sőt a házban sem, apám még nem jött haza, anyám meg...(elváltak a szüleim, apámmal élek). :)) ennyit a családtörténetről. :)
2011. ápr. 25. 19:00
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt akkor hagyd abba! saát tapasztalatból mondom, mert ilyenkor felerősödnek főleg ha tényleg van ott vala (bár kétlem), de be is képzelheted magadnak főleg ha tényleg foglalkozol vele, ahogy írtad. tudom hogy érdekes és jó ezekkel foglalkozni, de a következményei nem érik meg! higgy nekem!
2011. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Chuck Norris pörgörugást csinált a közeletekbe és annak az utóhatása hátralökött!
2011. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Így elég kevés az info nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Amit tehetsz az a kövi. Ha van telód hangrögzítövel, éjszaka lefekvés elött kapcsold be és várj. Ha bármit találsz a rögzítön, ird ide fel. Ennyi információval nem lehet mit kezdeni. Kétlem hogy nem szólt, csak te nem hallottad. Végül valakivel, NE EGYEDÜL hangrögzítövel a kezedben kérdezt ki a szellemet.
2011. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!