Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett?

Ez szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Még kiskoromba talán 9 10 éves lehettem,Már majdnem elaludtam amikor hirtelen felriadtam és egy alakot láttam az ágyam felett.Nagyon megijedtem.Aztán pár évre később,az apum egy temetésen volt anya meg dolgozott.Lementem a barátnőmmel a játszótérre.(Onnan pont rálehet látni a házunkra)Fel volt kapcsolva a villany.Felmentem,lekapcsoltam.Megint visszamentünk a játszótérre.Játszottunk,aztán megint láttuk hogy felvan kapcsolva.Gondoltuk itthon vannak anyáék.De senki nem volt otthon.Aztán mikor visszamentünk a játszira utána mégegyszer láttuk hogy felvan kapcsolva,denem mertünk mégegyszer felmenni. Kicsit később:Zeneiskolából jöttem haza és a lépcsőház tetején láttam hogy áll valaki.Mire felértem senki sem volt ott.(Nem hallottam hogy csukódott vagy nyitódott volna az ajtó)Pár hete pedig:Felénekeltem a gépre egy dalt,és amikor visszahallgattam valaki a nevemet mondta halkan.Gondoltam hülye vagyok,visszahallgattam még egyszer és megint hallottam.Annyira megijedtem hogy kinyomtam a gépet és az ágyra futottam. Azért érdekel mert a nevelőapukámnak meghalt még régen a lánya autóbalesetben,lehet hogy ő az?
2011. ápr. 23. 15:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Készülj fel!

Mindjárt idejönnek az unatkozó, ronda, klimaxos anyukák mindenféle baromságot irogatni. Bárki bármilyen ezo-izé marhaságot ír ide ne hidd el! Az embereknek szükségük van válaszokra, néha annyira, hogy akármilyen irracionális baromságot képesek elhinni. Biztos vagyok benne hogy ezekre és a többi ilyen jelenségre van tudományos magyarázat csak még találtuk meg. Ettől még nem kell mindenféle vallásszerűségben keresni a válaszokat.

2011. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha azt a dalt pár hete vetted fel, akkor biztosan megvan még. Küldd el.
2011. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
audacity-vel csináltam nem tudom hogy azt le tudjátok-e játszani valahogy de ha igen akkor átküldöm.
2011. ápr. 23. 16:27
 14/24 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Valaki esetleg nem mondhatta a nevedet a közelben? Pl valamelyik szülő és a felvételben meg hallatszik.A bekapcsolt a gép dolog nálunk is volt már de én nem fogtam azonnal E.T-re kikapcsoltam és kész aludtam tovább :) 14/f
2011. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen, biztos le fogja tudni játszani.
2011. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nem tudom, vallásos vagy-e, de hidd el, hogy a jóisten jelei voltak. Nem hazudok, ne nevess ki kérlek! Elhiheted nyugodtan, nincs rá más magyarázat!
2011. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Velem is történt rengetegszer már hasonló furcsa dolog... Volt amikor magától bekapcsolódott a mikró, meg a zongora billentyűi lenyomódtak. Egyszer, amikor az egyik barátnőm eljött, meséltem neki a furcsa dolgokról és nem hitte el, aztán bekapcsolt mellette a tv magától és végül elhitte xD, persze eléggé beparáztunk.

A macskáimmal előfordult gyakran, hogy néztek egy pontot a szobában egy csomó ideig, aztán meg hirtelen rémülten elszaladtak, mintha kutyától menekülnének(de lehet,hogy egyszerűen csak dilisek :D )

Volt, amikor nagyon megrémültem, pl este arra keltem, mintha valami ráült volna a lábamra, és az egyik legfélelmetesebb számomra, amikor az éjszaka közepén, (amikor kivételesen egyedül voltam otthon) az ágyból hallottam meg, hogy meg lett nyitva a csap a konyhában( pedig nem volt szokásom mosogatni :D, szal biztos nem én hagytam úgy)

2011. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Elsödolog ha van mobilod hangfelvevövel meny be és kérdezd amit tudni akarsz. Szerintem csak komunikálni akar veled no para. Ha ártani akarna neked már megtette volna, mivel át tud nyúlni a mi világunkba, hisz felkapcsolta a villanyt nem? Ha pedig lesz rá lehetöséged hivj egy JÓ médiumot.
2011. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A hangfelvevést ne egyedül csináld tuti ami tuti.
2011. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
úristen, kiráz a hideg az ilyenektől!
2011. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!