Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett?

Ez szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Még kiskoromba talán 9 10 éves lehettem,Már majdnem elaludtam amikor hirtelen felriadtam és egy alakot láttam az ágyam felett.Nagyon megijedtem.Aztán pár évre később,az apum egy temetésen volt anya meg dolgozott.Lementem a barátnőmmel a játszótérre.(Onnan pont rálehet látni a házunkra)Fel volt kapcsolva a villany.Felmentem,lekapcsoltam.Megint visszamentünk a játszótérre.Játszottunk,aztán megint láttuk hogy felvan kapcsolva.Gondoltuk itthon vannak anyáék.De senki nem volt otthon.Aztán mikor visszamentünk a játszira utána mégegyszer láttuk hogy felvan kapcsolva,denem mertünk mégegyszer felmenni. Kicsit később:Zeneiskolából jöttem haza és a lépcsőház tetején láttam hogy áll valaki.Mire felértem senki sem volt ott.(Nem hallottam hogy csukódott vagy nyitódott volna az ajtó)Pár hete pedig:Felénekeltem a gépre egy dalt,és amikor visszahallgattam valaki a nevemet mondta halkan.Gondoltam hülye vagyok,visszahallgattam még egyszer és megint hallottam.Annyira megijedtem hogy kinyomtam a gépet és az ágyra futottam. Azért érdekel mert a nevelőapukámnak meghalt még régen a lánya autóbalesetben,lehet hogy ő az?
2011. ápr. 23. 15:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egyszer kiírtam már,de nem kaptam rá megfelelő választ,viszont a régit már nem találom,hogy kiemeljem..-.-
2011. ápr. 23. 15:10
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha igaz, akkor hátborzongató.
2011. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom sokan nem fogjátok elhinni,mert az előző kérdésnél se hitték el pedig így történt.Ja meg történt olyan hogy anyu bennt aludt a szobámba és nem tudtam aludni,és hirtelen bekapcsolt a gépünk csak úgy magától,és pont éjfél volt.Tudom ha én olvasnám másnál énse hinném el de higyjétek el hogy nem kamuzok.
2011. ápr. 23. 15:16
 4/24 anonim válasza:
Nem szartál be? Amúgy mikor bekapcsolt a gép, akkor anyud aludt? Lehet, hogy csak halucinálsz. Én is egyszer egy boszorkányt láttam, aki benézett az ajtón, de rá 2 mp-re eltűnt.:| Hány éves vagy?
2011. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
figyelj, ez egyszerű, ha ez tényleg igaz, és biztos vagy benne, akkor igen szellem. ha nem nem, mi nem tudhatjuk. egyszer majd ha nagyobb leszel, és lesz pénzed, vagy ha van akkor menj el egy ilyen szellemlátóhoz. Ami ilyen pár ezer forintos az kamu, de van aki tényleg látja.Valahonnan szerezz egy jót.
2011. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2011. ápr. 23. 15:21
 7/24 anonim ***** válasza:
Én már beszartam volna!!!!!
2011. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Fémfaház ***** válasza:
10%
Azoknak van ilyen szellemes élményük akik annyira félnek a szellemektől hogy éjszaka is odaképzelnek maguknak 1 lényt, hogy még véletlenül se ijedjenek meg, így rengeteget gondolnak a szellemekre és itt már a vonzás törvénye érvényesül.
2011. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
aha anyu aludt én keltettem fel szegényt mert úgy be voltam szarva hogy az ágyról nem mertem lemenni.:D
2011. ápr. 23. 15:23
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Én azt a tényt, hogy ezeket a dolgokat átélted, simán elhiszem. (Az én életemben is történtek már megmagyarázhatatlan dolgok) Viszont azt, hogy ezeknek a jelenségeknek van-e közük a szellemvilághoz, vagy bármi természetfölöttihez, ezt nem tudhatja senki.

Néha az agyunk is furcsa dolgokra képes és olyan illúziókat kelt, mintha átélnénk a dolgokat.

2011. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!