Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » MI lehetett ez? Mi volt ez?...

Selena gomez fan kérdése:

MI lehetett ez? Mi volt ez? Léteznek?

Figyelt kérdés
Az egyik éjszakán nem tudtam aludni mert állandóan hallottam valami hangokat és egyszer csak felborult a szekrény és kinyílt az ajtó aztán becsapódott, és valami fehér fényt láttam és napokig nem mertem aludni mert féltem hogy tenni fog velem valamit(egy fehér kinézetű alak)KÉRLEK SEGÍTSETEK (ÉS EZ NEM VICC) (a szomszédok is észlelték ) mit csináljak ez ellen????
2011. ápr. 10. 20:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szerintem csak képzelődtél! Bár nem biztos! Imádkozz Istenhez legaláb napi 1-2x és az segít! Bízz istenben!
2011. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség :D

ott voltam amikor ezt ki találta az unoka tesóm xD

2011. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:

Elsősorban is kedves kérdező előre szögezzük le, hogy most te ezt kitaláltad és szimplán hülyeségből kérdezted, vagy valóban megtörtént! Amennyiben ez igaz lenne, akkor rögvest vedd kezedbe a bibliát és kezd el olvasni! Az amit te láttál az egy DÉMON volt! A szüleid lehet hogy okkultizmussal foglalkoznak, vagy te magad követtél el olyasmi dolgot ami Istennek nem tetszik, így a sátán rögtön megközelített....

Ez az alap!


Kezdeném a részletet annyival, hogy leszögezzem: (keresztény ember vagyok, semmi ilyen természetfeletti maszlagokkal, jógázással és egyéb hülyeséggel nem foglalkozok. Tehát úgy olvasd a válaszom, hogy készülj fel arra hogy ez mind igaz) A másik meg az hogy amit mondani fogok attól nem kell félni, csak térj meg Istenhez, imádkozz a szüleidért (ha valamiféle okkultizmussal foglalkoznak, mondjuk ha te nem tudsz tisztán mindent, csak annyit hogy valamiféle szektába járnak.....) akkor kezdj el intenzíven imádkozni értük ISTENHEZ! Próbálj hinni Istenben és érezd meg az ő szeretetét - első lépésként kezdd el olvasni a bibliát!!!


Tehát kezdeném:

Az a fény amit láttál az egy démon volt. Mivel félelmet éreztél ezért 100% hogy démon volt. Mert ha angyal lett volna, akkor nem féltél volna, hanem békesség és nyugalom töltötte volna el a szíved! Az a démon hogy miért nem tudom, csak sejtem valamiért félelmet akart benned kelteni, mert biztos nem hiszel a szüleid szektájában így a sátán téged is be akar csavarni a bűnbe!! Ezért te most kétségbeesve várod az igazi választ! és a nagyokosok mint pl ilyen okkult emberek által a sátán megoldást mutat neked amely téged is téves útra vezet... Ezért küldte az egyik bukott angyalt, hogy megijedj és ezmiatt hamis bizonyságokat fogadj be magadnak!


Ha hiszel abban amit mondtam és megakarod ismerni Istent, aki téged is teremtett, akkor kezdd el olvasni a BIBLIÁT és higgy Isten szeretetében és védelmében!

2011. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ez a valami teljes alakos volt, vagy csak valaminek a körvonalait láttad?
2011. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ez CASPER volt !!! Nálam is járt !
2011. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

te hülyeséget beszélsz! még hogy te ott voltál amikor kitaláltam!!? pff.... persze nem is kitaláltam és ráadásul azt sem tuom hogy ki vagy XD

Cashper ?? nm nem ő volt az.. :)

hát nem... nem is a körvonalát de nem is az egész testét...

ja nem járnak szektusba!:)

és most is megtörtént! :( ___ :....

csak most nem borult fel semmi, csak a ruhámat nem találtam sehol:( de újra láttam a fényt

(kedvenc ruhám ) :'( de aztán megláttam egy nőn az utcán! és tudom hogy az enyém volt! meg volt jelölve úgy hogy egy kis csillafot raktunk rá !! :O

2011. máj. 6. 18:34
 37/41 anonim ***** válasza:
Akkor sajna tényleg valami démon lehetett. :( Akárhol is vagy, tüny el onnan! Akár még veszéjes is lehet.
2011. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha ez egy démon, akkor le se sz*rja hogy olvasod a bibliát. Ide valami démonüzésre szakosodott pap kell. Mond, új a ház? Úgy értem most vettétek? Mert ha igen, akkor nézzetek körül benne, nem-e találtok valami mágikus színbólumot. Mert egy démon nem jön csak úgy házhoz. Ha találtok, semmisítsétek meg!
2011. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
biztos egy szellem!!! nem egy ufo!!! jaj nem ez biztos egy nagy disznósajt!!!!
2011. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 KicsiPet válasza:
04-10 21:25.Nem akarlak megbántani,de a videó első felét papírzacskóval,másik felét trükkökkel magyaráznám..
2011. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!