Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » MI lehetett ez? Mi volt ez?...

Selena gomez fan kérdése:

MI lehetett ez? Mi volt ez? Léteznek?

Figyelt kérdés
Az egyik éjszakán nem tudtam aludni mert állandóan hallottam valami hangokat és egyszer csak felborult a szekrény és kinyílt az ajtó aztán becsapódott, és valami fehér fényt láttam és napokig nem mertem aludni mert féltem hogy tenni fog velem valamit(egy fehér kinézetű alak)KÉRLEK SEGÍTSETEK (ÉS EZ NEM VICC) (a szomszédok is észlelték ) mit csináljak ez ellen????
2011. ápr. 10. 20:32
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
sikoltós hangot vagy valami ilyesmi
2011. ápr. 10. 21:02
 12/41 A kérdező kommentje:
kommentek jöhetnek ja és vidi is
2011. ápr. 10. 21:17
 13/41 Eruthalion ***** válasza:
100%

Amennyiben tényleg fehér fény áradta a testéből, úgy egy pozitív energialényt érzékeltél. Alvás közben részben elszsakadunk a fizkai síktól, így könnyebben használjuk azokat az érzékeinket, amelyek úgymondd, feledésbe merültek az idő folyamán. Valószínüleg nem ártó lénnyel volt dolgod, az, hogy felborult a szekrény, arra utal, hogy nagy enegiája volt a szóban forgó entitásnak, mert bár fizikai testtel nem rendelkeznek, olyan frekvenciájú rezgéseket használt, melyek hatással voltak a körülötte lévő tárgyakra ( főleg, ha az nincs kellő egyensúlyban, és könnyedén ingataggá válik )


Mindenestre azt szűrtem le a történetedből, hogy az eset félelemmel töltött el téged, íyg azt a tanácsot kell adjam ( ritka, ha tanácsot adok, inkább magyarázatot ), hogy ha legközelebb is találkozol hasonló dolgokkal, akkorcsak simán hunyyd be a szemed, ürítsd ki minden gondoltaodat, ami másfelé tereli az elméd, koncentrálj arra, hogy körülötted minden harmóiában van, és abban a tudatban, hogy az illető érzékeli a gondolataid energiáját, mondjuk úgy, hogy ismeri a gondolataidat, kérd meg, hogy ne zavarjon, mert félsz tőle. Mivel a szellemlények főként csak felsőbb utasításra jelenhetnek meg ( szigorúak a szabályok )így, ha nem vagy, esetleg nem érzed magad eléggé felkészültnek az ilyen dolgok kezelésére, nem fognak téged zaklatni, csak ha nagyon fontos a küldetésük, de azt ebben az esetben olyan módon fogják számodra "megjeleníteni" amit te is megértessz és nem riadsz meg tőle, hogy megfelelően tudj cselekedni.

2011. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Eruthalion


Igazad van.

2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
44%

nekem ez a kérdés kicsit FAKE gyanús...

ha nem fake akkor meg:

szellem volt,vagy energia lény,vagy idegen de nem hiszem hogy az idegenek a szekrényedet rázogatnák...mondjuk lehetséges,mert keresnek dolgokat amiket elemezhetnek...tudod mint a régészeti ásó emberek,őket is mások tárgyai izgatnak.

2011. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

15-16 éves?

Mikor tanuljátok meg végre h a Paranormal Activity nem mindenkinek való!

2011. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
44%
ja ez abba volt?
2011. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
63%

A 65%-os válaszoló vagyok


18/F vagyok, és amint látod, komoly válaszokat adtam.

2011. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
vegyél egy hadsereget,tankokat,repülőgéphordozót és hajrá
2011. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!