Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » MI lehetett ez? Mi volt ez?...

Selena gomez fan kérdése:

MI lehetett ez? Mi volt ez? Léteznek?

Figyelt kérdés
Az egyik éjszakán nem tudtam aludni mert állandóan hallottam valami hangokat és egyszer csak felborult a szekrény és kinyílt az ajtó aztán becsapódott, és valami fehér fényt láttam és napokig nem mertem aludni mert féltem hogy tenni fog velem valamit(egy fehér kinézetű alak)KÉRLEK SEGÍTSETEK (ÉS EZ NEM VICC) (a szomszédok is észlelték ) mit csináljak ez ellen????
2011. ápr. 10. 20:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Igen különös a történeted... Nem akarlak meg ijeszteni téged de ez 1 igen rossz indulatú démon volt ! Szellemek nem képesek ilyenre és nem is tudnak meg jelenni... Szenteld be a házat ... És az sem ártana ha hívő ember lennél... Sokat segítene az e féle problémáidon hidd el.
2011. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de ne írjatok hülyeségeket,am 12,5(tizenkét és fél) éves vagyok még nagyon félek!! :( :'(
2011. ápr. 13. 14:16
 23/41 anonim ***** válasza:
Álmodtad. Vagy a szekrényt is visszaállította, amikor elment?
2011. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
az utolsó kérdés jogos! MI lett a szekrénnyel? ez itt a kérdés...?
2011. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

12,5 mi?

Én meg 2 éves vagyok,csak már tudok írni :))

2011. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Kira20 válasza:

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek azt ami a tegnapi nap történt velem.

Ha valakinek van valami ötlete az írja meg nekem léci, mert eléggé parázok.


Azt történt, hogy a barátaim elhívtak egy buliba estére.

Egész nap jó hangulatom volt még anyummal a szobát is át rendeztük, szekrényeket, ágyakat stb.

Így az én tükrös szekrényem közvetlenül az ablakommal szembe került.

De kanyarodjunk vissza az estémre.

Készülődtem elmentem fürödni, anyum meg az 5 éve húgom bent voltak a szobában.

Nekünk egy régi házunk van olyan 70-80 éves és a fürdőszoba ajtó meg ilyen toló ajtó amit ki be kell tologatni.

Egyszer csak ez az ajtó el kezdett nyikorogni mintha valaki beakart volna jönni, oda néztem de nem volt ott senki, majd visszafordultam és akkor azt látom, hogy a kád feletti pipere polcról esnek a fejemre a dolgok, majd ezt követően a polc is rám zuhant.

Azonnal kimásztam a kádból és szaladok anyumhoz, hogy itt szellemek vannak , biztos nem akarják, hogy buliba mennyek.

Anyum azt mondta, hogy ne viccelődjek a szellemekkel, mert az soha sem jelent jót.

De én csak tovább hülyéskedtem és sminkelés közben bele a tükörbe vigyorogva a következőt mondtam.

"Ha ha szellem nem sikerült a terved mégis elmegyek a buliba."

Ahogy ezt kimondtam felálltam, hogy megyek kifelé az ajtón, és ha hiszitek ha nem mintha földbe gyökerezett volna a lábam, nem mozdult a bal lábfejem és úgy éreztem, hogy valaki a térdkalácsomat ketté akarja törni.

Nagyon fájt el is sírtam magam annyira.

Anyum próbálta mozgatni, hogy biztos csak begörcsölt de nem lett semmi változás csak fájt.

Már annyira, hogy könyörögtem, valakinek de nem is tudom kinek, hogy "hagyd abba nem csináld nem megyek sehova csak engedj el!"

Ekkor a lábam kezdett kilazulni már tudtam mozgatni a lábfejemet, de még gyenge volt.

Körülöttem hideg levegő de én tűz forró voltam és szakadt rólam a víz.

Leültem a székre de még mindig éreztem a hideg levegőt magam mellett.

Egy idő után elmúlt, de még mindig félek.

Válaszoljatok léci de kulturált válaszokat kérnék ha lehet.

2011. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
48%

XDDD...

nekem is lenne pár érdekes kérdésem:

Az hogy lehet hogy a szomszédok "észlelték" de a szüleidnek fel sem tűnt??

És ha tudnak róla akkor nem az lenne a dolguk hogy megnyugtassanak és ne f*ssál a gyerekes képzelődéseidtől??

Am ha ez még nem tűnt fel a többi válaszolónak akk mondom hogy ez FAKE!

nincs világító szekrény.:)

örülhettek, nem kell többet ilyen kérdésekre válaszolni.:D

2011. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
de mi van a szekrénnyel?
2011. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
szia másik kérdező! máskor kérlek ne ide írd a kérdésed! de elolvastam és elég érdekes! másik válaszoló: a szüleim is észrevették! :@ nem a szekrény világított! a szekrény feldőlt!
2011. ápr. 23. 12:24
 30/41 anonim ***** válasza:
Szerintem csak képzelődtél! Bár nem biztos! Iádkozz Istenhez legaláb napi 1-2x és az segít! Bízz istenben!
2011. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!