Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt hogyan csinálhattam? Mi...

Ezt hogyan csinálhattam? Mi történt?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban, kb. 6-8 éves lehettem, és nem tudtam biciklizni, csak pótkerékkel. Egyszer mikor leszedték, akkor sikerült. Másnap megpróbáltam és elestem, és nem is sikerült utána, meg nem is igazán mertem, mert beleestem egy árokba. Egyik este a teraszon kint maradtam, és csak ültem a biciklin. Nagyon fura érzés volt, mert azt éreztem, mintha lebegnék. Nem volt csukva a szemem meg semmi, de mégis olyan volt, mintha álmodnék. Mikor feleszméltem azt láttam, hogy a bicikli nyergén ülök törökülésben, és nem dőlök el pótkerék nélkül.

Nem tudom, hogy mitől lehetett, de nagyon fura volt. És már többször történt olyan, hogy azt éreztem, hogy lebegek.

15/L


2011. ápr. 7. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10:24

elég szomorú, hogy még ma is vannak olyan sötét emberek, mint a középkorban...

2011. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ezt mire érted?
2011. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem álmodtál,csak nem emlékszel h felébredtél!!
2011. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat :)
2011. ápr. 12. 20:35
 15/17 anonim ***** válasza:
Esetleg mást is tudsz?
2011. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy különleges képességeid vannak próbáld meg kideríteni és ne foglalkozz azokkal akik leszólnak.
2011. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
lebegtél ? Canabis :D
2011. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!