Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt hogyan csinálhattam? Mi...

Ezt hogyan csinálhattam? Mi történt?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban, kb. 6-8 éves lehettem, és nem tudtam biciklizni, csak pótkerékkel. Egyszer mikor leszedték, akkor sikerült. Másnap megpróbáltam és elestem, és nem is sikerült utána, meg nem is igazán mertem, mert beleestem egy árokba. Egyik este a teraszon kint maradtam, és csak ültem a biciklin. Nagyon fura érzés volt, mert azt éreztem, mintha lebegnék. Nem volt csukva a szemem meg semmi, de mégis olyan volt, mintha álmodnék. Mikor feleszméltem azt láttam, hogy a bicikli nyergén ülök törökülésben, és nem dőlök el pótkerék nélkül.

Nem tudom, hogy mitől lehetett, de nagyon fura volt. És már többször történt olyan, hogy azt éreztem, hogy lebegek.

15/L


2011. ápr. 7. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

te vagy a kiválasztott.


ezt akartad hallani?


amugy menj el fül-orr gégészhez, az egyensúlyozó központoddal valami gond van.

2011. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorold a levitációt, hátha neked sikerül az, amit sokan szeretnének megcsinálni!
2011. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

k

a

m

u


vagy rosszul emlékszel , esetleg tényleg álmodtad

2011. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te vagy Trinity!
2011. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne gunyolodjatok vele Biztos vagyok benne hogylevitált. Van h a tudat alatti átveszi a szerepet.
2011. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Menj el pszcihlológushoz, ez szerintem nem normális. ne haragudj:S
2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én meg olyanra emlékszem valóságosként, hogy egy nyári napon, olyan 2-3 évesen kint állok a kertben és az égen jó magasan egy barna fatemplom lebeg csak úgy a levegőben, és hangosan harangoznak benne. Láttam a harang mozgását is. Természetesen csak álom volt, de olyan valóságosan emlékszem rá, mintha csak tegnap lett volna, és valóban valós dolog lett volna.
2011. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez azt jelenti, hogy nem csak okos vagy, hanem szép is.

2011. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Már nem azért, de elég suttyóság valakit azért cseszegetni, mert talán sikerült neki az, amit legutóbb csak a középkorban rögzítettek.

[link]

önkívületi állapotban az ember néha megcáfolhatja a fizikai törvényeket. olvastam neten, hogy az 1920-as években egy ember nekitámaszkodott a falnak és 13 emeletnyit zuhant->átesett a falon.

Most is vannak olyanok, akik meg tudják változtatni, vagy épp kizárni maguk körül a fizikai törvényszerűségeket.

A tibeti szerzetesek is képesek hasonlókra, néha az elméjükkel képesek egy elképzelt élőlényt a fizikai síkra manifesztálni, ezek a Tulpák.

remélem hasznos volt.

19/F

2011. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

jah és még valami: ami nem normális, az még nem biztos, hogy rossz.

régen is mások voltak a normák, és ma is egészen mások.

600 éve elégettek egy embert amiért azt állította, hogy a föld gömbölyű. ma azt nevezik őrültnek, aki azt hiszi, h lapos. XD

2011. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!