Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lehetett ez?!...

Mi vagy ki lehetett ez?! Puszilgatott, ölelgetett az ágyban!

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy a kérdésem NEM kamu!Az éjjel(éjfél után pár perccel!),arra ébredtem,hogy egy "lányszerűség" ölelget az ágyamban hátulról,és csókolgat!Nem voltam megijedve,inkább meglepődtem,hogy hogy lehet ez,amikor:

1.Nincs barátnőm

2.Nincs a lakásban fiatal lány,szüleimmel lakok együtt!(ők nem tennének ilyet!)

Amikor megfordultam,nem találtam magam mellett senkit és semmit.Mi lehetett ez?!


2011. ápr. 6. 16:18
1 2 3
 21/24 izsofmate ***** válasza:
Lehet félálomban "halucináltad". olyankor megesik, hogy az álom bizonyos része átkerül a valóságba, ilyen pl. a férfiaknál az éjszakai magömlés is. vagy lehet hogy szellem volt, ez esetben viszont nem ártana egy "szellemírtót" hívni! :_D
2011. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"nincs baratnod!"

De valoszinuleg, hogy gondolatban mar sokat foglalkozol azzal, hogy milyen lenne, ha lenne egy "baratno", hiszen ez a biologa, talan mar abban a korban vagy, amikor mar szukseged lenne egy tarsra, akar fantazialsz is errol. Nem gondolod, hogy ez tortenhetett akkor is mielott elaludtal?

2011. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Van egy olyan agyi állapot, amikor fizikailag érzékeli az ember a valóságot, de az agy még alszik, ilyenkor előfordulnak olyan dolgok, amire azt hiszi az ember, hogy megtörtént, közben nem történt semmi. Kutatók szerint ilyen történik azokkal az emberekkel is, akik azt állítják, hogy elrabolták az idegenek.
2011. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
alvásparalízis
2011. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!