Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lehetett ez?!...

Mi vagy ki lehetett ez?! Puszilgatott, ölelgetett az ágyban!

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy a kérdésem NEM kamu!Az éjjel(éjfél után pár perccel!),arra ébredtem,hogy egy "lányszerűség" ölelget az ágyamban hátulról,és csókolgat!Nem voltam megijedve,inkább meglepődtem,hogy hogy lehet ez,amikor:

1.Nincs barátnőm

2.Nincs a lakásban fiatal lány,szüleimmel lakok együtt!(ők nem tennének ilyet!)

Amikor megfordultam,nem találtam magam mellett senkit és semmit.Mi lehetett ez?!


2011. ápr. 6. 16:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyszer történt olyan hogy alvás közben úgy éreztem mint hogy ha valaki megszorított volna a mellkasomnál erre riadtam fel azon nyomban akkor kb. olyan hajnali 2-3 lehetett.
2011. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is álom lehetett hisz az néha olyan valóságos, hogy jó lenne végig álmodni néha meg iszonyú mert nem tudjuk megszakítani.
2011. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bretso ***** válasza:
100%
Álmodtál.
2011. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is álmodtál.

De horrorfilmben jól mutat az ilyen jelenet. Brrrr...

2011. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
álmodtál is meg nem... szokj hozzá, egyre gyakrabban fogod ezt a jelenséget átélni... énis ugyanígy vagyok fele, gyakran vagyok az álmom közben tudatomnál, és teljesen valóságosnak hat, mindent ami ott megtörténik érzek és fizikailag válaszol rá a testem... általában az emberek pár másodperc után felriadnak, de én képes vagyok tovább álmodni úgy hogy már "ébren" vagyok
2011. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elhalálozott szeretett szelleme volt....
2011. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%

Zárt osztály.

Álmodtáál.

Milyen érdekes mindíg csak pihenési állapotba van ilyenünk.

Napközbe munka közbe eszedbe nem jutna ilyenekkel foglalkoznmi hidd el XD

2011. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Van egy érdekes álomtípus.Világos álom a neve.A lényege,hogy álmod tárgya kivetül a valóságos környezetedbe.Eszerint tartalmát valóságként élted meg.
2011. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
valaki már leirta a helyes választ:succubus
2011. ápr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is a succubust tartom valószínűnek, MIUTÁN kizártad az álomban/félálomban átélt élményeket, mindennemű képzelgést, alkoholos vagy drogos befolyásoltságot és kb. az összes hétköznapi racionális magyarázatot, ami csak megfordul a fejedben.
2011. ápr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!