Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt meg fogom találni életembe...

Ezt meg fogom találni életemben illetve látni fogom?

Figyelt kérdés
Na most az a helyzet hogy 6 éves korom óta keresem azokat az Alien filmeket amikben nincs ki vágott vagy törölt jelenet na most tudom hogy ezt meg találni majdnem lehetetlen ! Induljunk ki az Alien 1 nyolcadik utas a halál című filmből pl , addig el jutottam hogy létezik az 1979-es verzió majd a 2003as special edition vagyis a Director's Cut verzió na most mindegyik résznél így van hogy : Alien DC , Aliens SE , Alien 3 SE , Alien 4 SE , remélem ezt értik akik tudják mit akarok mondani , na de most léteznek olyan jelenetek amik még a 2003as Special Edition-ba sem kerültek be ezeket a youtube-on láttam ( Alien Deleted Scene néven ) és az Alien adatbázisban. Na most létezik olyan Alien verzió amikben ezek a jelenetek mind benne vannak ? Már nagyon régóta keresem ezeket... Ez majdnem 1 rejtély :S Az összes rész meg van a Quadrology az Anthology bluray az összesben ígértek hogy benne lesznek a soha nem látott jeleneket és mindegyikben csak a 2003as Special Edition van :( Remélem lessz olyan ember aki ír nekem komit aki tud segíteni benne ... :D 19/f
2011. ápr. 5. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:

segíteni nem tudok sajnos :D

de ez tényleg idegesítő...ha már megcsinálták úgy, akkor miért vagdosnak ki belőle?

de ha már a vagdosottat szinkronizálták magyarra, akkor azt sehogy sem fogod megtalálni. vagy maximum ilyen házilag összevagdosott formában...hogy a kivágott jeleneteknél angolul van a szöveg.

jobban jársz ha könyvben elolvasod :DDD ott legalább nincsenek "kitépett lapok" :D:D

amúgy örülök, hogy van még ilyen fiatal (rajtam kívül) aki nagyon szereti az ilyen régebbi klasszikusokat :)

2011. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet énis nagyon örülök hogy rajtam kívül van még fiatal aki szereti az ilyen klasszikus dolgokat :) Esetleg tudnál nekem segíteni hogy ezt a könyvet hol tudnám be szerezni nagyon meg köszönném :)
2011. ápr. 5. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak ezt az egyet olvastam (nem tudom, van-e több), de ez nagyon jó:

[link]

Érdemes megvenni, főleg ennyiért...

2011. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2011. ápr. 5. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt hogy 16/F

Ne féljetek, vagyunk még páran akik "csalódtak" a szép új világban... :)

2011. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

júúúúj ez a könyv megvan amit linkeltél..lent van szegény a pincében :) Bratyómnak ha jól tudom megvan majdnem az összes alienes meg Predatoros könyv...de ezek nem mai darabok...szerintem csak antikváriumokban lehetne beszerezni őket. :)

Mondjuk én nem szeretek olvasni....bevallom :D de eddig aki előbb olvasta a könyvet és utána látták a filmet mindenki azt mondta, hogy csalódtak, mert könyvben sokkal jobb volt. :D biztos van a dologban valami...

ha így rákeresel [link] akkor több könyvet is ki fog adni. :)

vaaagy....érdemes lenne nézelődni bolhapiacon is...ott is szoktak régi könyveket árulni szinte fillérekért. :)

Minden jót!

f/23

2011. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaa...meg van 3-4 régi képregényem is alienes...ha érdekel, akkor szívesen bescannelem és elküldöm :D

23/f

2011. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

találtam egy oldalt...itt van lista a képregényekről is meg a könyvekről is meg mindenről :D

[link]


és ha gugliban lehet keresgetni...alien képregény...és találtam egy két oldalt ahol lehetett olvasni a képregényeket online :)

kiskoromban a spawn képregényeket is nagyon szerettem...lehet egyik nap utánajárok neten és nosztalgiázok egy kicsit :D:D


a sok könyv meg a sok képregény talán egy kicsit kárpótol a kimaradt jelenetekért :DD

minden jót! :)

2011. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet , meg szereztem a könyveket :):):) Minden jót !
2011. ápr. 6. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!