Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az mit jelent, hogy átlátszóbb...

Az mit jelent, hogy átlátszóbbak lesznek az emberek 2012-után, és hányan maradnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 00:39
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nem tudunk róla, hogy az emberek átlátszóbbak lesznek 2012 után, de ha ilyesmi bekövetkezik, akkor az feltehetően azzal jár, hogy nem marad egy sem.


Felemelkedés pedig csakis akkor lenne, ha elkezdenénk TENNI ÉRTE - Te is. Nem pedig újra-meg-újra évszámokra várnánk, világvégékre, prófétákra, ufonautákra, mindegy-mire, csak valaki/valami MÁSRA, csak ne nekem kelljen lépni, tenni, gondolkozni, felelősséget vállalni...


..és arra gondoltál már, hogy egyszer mi is lehetnénk azok a bizonyos MÁSOK? Úgy értem azok, akik segítenek másik fajnak, állatoknak, a világban akárhol élő más lényeknek? Persze ehhez előbb magunkon kell segíteni. Megyek is és cselekszem végre.

2011. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15:16os kicsit kiadta a dolgot magából, biztos nem az itteniekkel van baja, hanem magával a világgal, amit megértek. De üzenem neki, hogy nagyon sok olyan dolog van, ami miatt nem tud semmit tenni, nem tudod az igazságot a kormányokkal kapcsolatban, az egyházakkal kapcsolatban, a természetvédő egyesülettekkel kapcsolatban, az alapítványokról ne is beszéljünk. Nem tehetsz nagy dolgot, mert nem engedik, csak arra mehetsz, amerre ők mondják. Előbb ezt kell megváltoztatni. Az ember egyedül rendet tarthat a saját portáján, de ettől még semmi nem lesz jobb, nem mi vagyunk az ellenség,de az igaz, hogy mi vagyunk akik leleplezhetik a háttérben működőket. Felemelkedni úgy lehet, hogy nem hallgatsz senki másra, csak is a benső hangodra, ő mindig igazat mond. A benső hang megtalálására meditálhatsz is, kizárva ezzel a külvilágot. Akiben a benső hang erősen él, az alapból, mondhatni reflexszerűen segít másoknak, és tesz a világért.
2011. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem lesznek átlátszóak, de sokan azt mondják, hogy az értelem új szintjére lépünk. Ezt jelentheti azt is, hogy az emberek okosabbak lesznek, új felfogásuk lesz vagy akár 4D-be lépünk. Egyébként tudtommal a 4D annyiban különbözik a 3D-től, hogy +1 tengelye van. Az emberi agy nem képes felfogni egy 4D-s tárgyat, például egy 4D-s tárgyat egy bonyolult 3D-s tárgynak látunk. Ez körülbelül olyan, hogy egy sík lapon lerajzolt 3D-s kockába belelátjuk a kockát. Na ez a képesség hiányzik nekünk a 4D-ből. Tehát mi gyakorlatilag a lerajzolt kockában csak fura 2D-s vonalakat látunk. Azért elképzelhetetlen a 4D-s lét, mert a testünk és minden anyag körülöttünk 3D-s és egy váltás elképzelhetetlen károkat tudna okozni. Talán az a lét hasonlíthat átlátszóságra.
2011. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Nagyon szánalmas ez az egész.


Miért nem ültettek inkább virágot vagy fát, az ilyen okoskodás helyett.

De most komolyan miért nem?

A jelenben kéne élni, inkább.


A negyedik dimenzió a tárgyak olyan kiterjedése (dimenziója), mely merőleges a másik három térdimenzióra. A három dimenzióban a három lehetséges irány: szélesség, hosszúság (vagy mélység) és magasság, melyekre a hétköznapi nyelvben a fel/le, balra/jobbra és előre/hátra fogalmakkal hivatkozunk. Ha a negyedik dimenzióról kívánunk beszélni, egy további fogalompárra van szükség. Az elfogadott nevek közé tartozik az ana/kata, a vinn/vout (Rudy Rucker elnevezése) és az üpszilon/delta. A négy térdimenziójú teret elképzelni nagyon nehéz, de matematikailag és grafikusan (két dimenzióra, például monitorra vetített három dimenziós képpel) jól szemléltethető.

A negyedik dimenziót olykor az idővel azonosítják. A következő térdimenzióra ilyenkor „ötödik dimenzió”-ként hivatkoznak. Ebből következik, hogy a köznapi értelemben vett világ három- és négydimenziós is lehet, attól függően, hogy az idő dimenzióját beleszámítjuk-e.

2011. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Rochesterr ***** válasza:

Nagyon sajnállak téged,hogy ezért még emailt is képes vagy küldeni,csak hogy leoszd a másikat.Legalább ne írnál,ha nem hiszel benne,vagy nem érdekel.De az,hogy mocskolódsz,és bemásolsz wikipédiáról egy szöveget,amiről fogalmad sincs,ehhez tényleg nem sok ész kell.Gratulálok!Nem tudom mitől lennék öntelt féreg,és miért kell k....anyázni,csakhogy a ,,kedves" e-mailedből idézzek.

Na de nem baj,aki önszántából lejáratja magát csak tegye,én jót nevettem,úgy is megbüntet majd az élet a rosszindulatúságodért. :)

2011. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez az egész hülyeség.csak média.annyiszor kellett már volna világvégének lenni.pl.2010 november 21-én 3.világháborúnak kellett volna lennie.be voltam sz*rva.de nem volt semmi.nem kell senkinek egyetérteni velem, ezt nem azért írtam, hogy utána ezen vitázzunk.
2011. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
az lesz a legnagyobb változás, hogy 2012. után nem lehet több 2012-témát feldolgozó filmet készíteni, és szegényebb lesz Hollywood.
2012. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Láttál már 1 DOLLÁROST? Majd meg tudod mi lessz 2012 dec. - ben
2012. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!