Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az mit jelent, hogy átlátszóbb...

Az mit jelent, hogy átlátszóbbak lesznek az emberek 2012-után, és hányan maradnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 00:39
1 2
 1/18 Rochesterr ***** válasza:
100%

Ezt meg hol olvastad? :D

Nem lesz itt senki sem átlátszó,nem kell megijedni :)

2012 egy fordulópont lesz a bolygó és az emberek életében.Magasabb energiaszintre emelkedik a bolygó,az intuíciós képességek felerősödnek,a cél egy magasabb tudatszint elérése.De ezt hosszú lenne elmagyarázni.2012-ig egyre több lesz a természeti katasztrófa,Földünk jelez,hogy változtatni kéne,tehát hogy a tudatváltozás szükséges.Nem hal ki az emberiség,de a sok katasztrófában rengetegen fognak meghalni.

(Viszont azt megjegyezném,hogyha az emberiségnek sikerülne átjutni a mostani 3D-ból a 4D-ba,akkor ott már valóban nem látható a fizikai test,de ettől még vajmi messze állunk.)

2011. márc. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kevesen leszünk az biztos
2011. márc. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Már most is a 4ik dimenzióban vagyunk, hisz az idő is egy dimenziókorlát.

Nem lesznek átlászóbbak, van aki azt jósolja, hogy belépünk a foton övbe, és azáltal ez lesz az emberekkel, de azt is jósolják, és ebben lehet valami, kíváncsi vagyok is rá, hogy amikor belépünk a foton övbe, akkor 2-3 napig megváltozik az égbolt színe.

2012-után hányan maradnak? Most ilyen dolgokat kérdezel egy ilyen oldalon? És hasznos választ vársz? Csak azt tudom mondani, hogy remélem azok, akik építik a jövőt és nem azok maradnak, akik rombolják a jelent. Hogy azokkal mi lesz? Ők átkerülnek egy másik szegmensbe, és folytatják karmikus utukat tovább.

2011. márc. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez az úr mondta, hogy átlátszóbbak leszünk: Drunvalo Melchizedek
2011. márc. 21. 02:16
 5/18 Rochesterr ***** válasza:
100%
Sajnos még a 3D-ban vagyunk,hiszen ez a lineáris tér és idő világa.Itt még szilárd,térbeli formát öltünk,míg a 4D az összes élőlényből kiáradó kollektív gondolat,és érzelemtömeg világa,nem ölt alakot a térben.A 4D a kollektív tudat birodalma.Ott már gondolatok,és érzések egybe olvadva archetípusos mintákba szövődnek.Egyszerűbben fogalmazva,amit gondolsz az valóra is válik.Az emberiség még nincs készen erre.Hosszú út lesz a felemelkedésig,de végbe fog menni...egyszer.
2011. márc. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Rochesterr ***** válasza:
100%
Mellesleg én is nagyra becsülöm Drunvalo Melchizedek munkásságát,és írásait. :)
2011. márc. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A felemelkedés 2012-után kezdődik?
2011. márc. 21. 05:27
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Feltételezem ha 2013-ban ugyanúgy fel kell kelni reggel iskolába menni ti akkor is ugyanúgy hisztek majd az ilyen gyökérségben, csak módosítotok a dátumon. A jósok így szokták történelmi példák szerint. 'Nem jött be? Nem baj, nem én vagyok a sarlatán balf.sz, csak elnéztem pár évvel!'
2011. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindig van világvége, de nem azt jelenti hogy mindenki meghal, hanem hogy átalakul valaki. PL. az '90 évek végén született gyerekek többsége már akkor amint egy felnőtt. Akkor is világvége volt, ezzel átalakult egy kicsit az ember külseje, termete. Nem tudhatjuk, hogy most mi fog megváltozni
2011. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak szét kell nézni a világban és láthatod mi történik 2 éven belül, földrengés, háború, atomkatasztrófa, dollárösszeomlás stb, mi ez ha nem világvége?
2011. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!