Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy Ahriman okozta...

Lehet hogy Ahriman okozta 2001-et és 2012-ben visszatér?

Figyelt kérdés

A WTC füstjében megjelent Ahriman, aki egy perzsa mágus volt és megjövendőlte hogy még visszatér valamikor, lehet hogy 2012-ben lesz ?


http://www.youtube.com/watch?v=-6wZa_YgPg4


Igaz lehet a video ?


2011. ápr. 4. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, ő csak max a 2008-as Prince of Persia játékban tért vissza:D
2011. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nakkérem. Először is nem mágus hanem istenség/démon. Másodszor a videó szerint minden ezer évben tér vissza, úgyhogy ha 2001-ben valóban itt járt akkor most 3001-ig kuss a neve.
2011. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az a Perzsia izé amit említettek, csak egy bírka játék én meg komolyan kérdeztem.
2011. ápr. 5. 13:11
 4/9 anonim válasza:

Szerinted, ha úgy néznéd meg azt a képet, hogy nem tudsz róla semmit, feltűnik hogy egy arc van benne?

Most, hogy így már belemagyarázták, egyből arra asszociálsz :D


Amúgy a Prince of Persiát meg ne szidd, mert nincs rá okod. A világ legjobb játékai közé tartozik a széria...

2011. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt a gyík játékot szidom, ami csak arra való hogy zombi hülye legyen az ember, hanem válaszolhatnátok normálisan is !
2011. ápr. 5. 22:56
 6/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Szerintem aki hasonló videókat néz meg ilyen kérdéseken az lesz zombi nem az aki játszik egy jó játékon persze mértékkel.
2011. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahriman nem is perzsa mágus volt hanem isten.

Nem mellesleg egy svéd sátánista zenekar alapítója és gitárosa is az ő nevét viseli mint művésznév. A Dark Funeralról van szó. Ahriman pedig a zoroasztizmus vallás egyik gonosz istene volt.

2011. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tyler913 ***** válasza:

En azt birom,hogy meg a kerdezo van kiakadva,hogy "gyik jatek",meg zombik es hogy komolyan valaszoljunk.

Mi a loturot lehet erre komolyan valaszolni?

Egy repulogepet belevezettek egy toronyepuletbe,ami osszedolt.Miert kene ehhez mindenfele misztikus hatter,ufok,Ahriman,f.szom?

Es mi a rak olyan kulonleges 2012-ben,ami miatt valaminek mindenkeppen tortennie kell akkor?

2011. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána,ha nem tudod miért érdekli több milliárd embert 2012 ! A megvilágosodás napja jön el! Jön felénk sebesen, villan, mint a fény!
2012. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!