Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi okozhatott...

Szerintetek mi okozhatott rémületet? Fiam szenvedélyesen vonzódik a régiségekhez, ezért egy antik fegyvereket árusító üzlet kirakata megállított minket. Bementünk.

Figyelt kérdés

Az üzletben kardok,sisakok,fegyverek vértek sokasága és sok-sok más szúró,vágó eszköz.

Váratlanul megmagyarázhatatlan eredetű félelem tört rám.Fenyegetett helyzetben éreztem magam.Nagyon gyorsan kimenekültem az üzletből.Elképzelhető,hogy szellemek őrzik a fegyvereket?


2011. febr. 22. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Inkább csak beképzelted magadnak...
2011. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, hogy jönnek ide a szellemek. Teljesen természetes hogy az ilyen dolgok, mint régi szúró-vágó fegyverek, félelmet keltenek az emberben. Félelmetes látványt nyújtanak az ilyesmik. Ráadásul sok filmben is lehet látni ilyesmiket "használat közben" (nem kell hozzá 1000 történelmi filmet megnézni, elég hozzá 1-2 előzetest látni, máris megragad az ember agyában). Szóval nyugi :)
2011. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog jutott eszembe:A tárgyak emlékezete...Talán ezeket a fegyvereket valaha használták és Te olyan érzékeny vagy ,hogy ezt valahogy felfogtad.Valamit megéreztél ebből.

Másik lehetőség:A feng shui szerint is, a hegyes , éles tárgyak közelsége kellemetlen érzést kelthet az emberben.Ez is lehetett az oka.

2011. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A tárgyak emlékezete.Köszönöm,erről lehet szó.Elmondanám még,hogy nincs semmiféle fóbiám,egy mai szúró,vágó eszközöket árusító üzletben nem éreznék hasonlót.Eszembe jutott még egy lehetőség.Lehet,hogy fölsejlett bennem valami ősi emlékezet?Talán egyszer egy régebbi életemben ilyen fegyverek által haltam meg.
2011. febr. 22. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is az előző életes dolog jutott először az eszembe. szerintem lehet benne valami...
2011. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aranyecset,talán tehetnél egy próbát.Érdekes lehetne,ha visszamennél abba az üzletbe és jobban szemügyre vennéd a fegyvereket,miközben a belső érzéseidre,benned felmerülő képekre, gondolatokra figyelnél.Érintsd meg azt a fegyvert,tárgyat, ami a legjelentősebb érzéseket kelti benned és figyeld,mi történik.

Gondolkozz el azon is, történt-e már hasonló veled régebben?Tárgyakkal,emberekkel,helyszínekkel kapcsolatban?Mikor a tárgyak,helyek "emlékezetére" hangolódunk, azt más néven clayrvoyance-nak nevezik.

De valóban lehet esetleg előző élet beli történés hatása is,hogy amit az üzletben éreztél.

2011. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 20.56.!

Érdekes gondolat,ha alkalmam lesz rá kipróbálom.

Köszönöm.

2011. febr. 22. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:

ó, imádnám azt a helyet!

Minden tárgynak története van, és megőrzik viselőik lenyomatát, ahogyan a kézműves lelkének egy része is bele kerül a tárgyaikba. Így van ez az épületeknél is, biztos érezted már régi helyeken azt a furcsa nyomást, amit pusztán a kor okoz..

A fegyverek esetében is ez van: sok, régi lenyomat ereje hirtelen zúdult rád, és bár láthatóan nem történik semmi,gyakorlatilag kapcsolatba kerültél velük.

2011. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak is köszönöm az érdekes gondolatokat.Tudom miről beszélsz,ezért is vonzódunk olykor régi tárgyakhoz.A tárgyak emlékezetétől is érdekesebb azonban a lélek emlékezete.Jártam egyszer egy múzeumfaluban,ahol az egyik középkor hangulatát idéző házban a meghatódottságig otthon éreztem magam.
2011. febr. 24. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az otthonosság érzetet, vagyis a hellyel való röpke eggyéválást :)

Gyakran megelevenednek nekem a helyek, az első komolyabb átélésem a Jáki templomban volt, egyszerűen éreztem, amit a régen belépők átéltek, és azóta gyakran előfordul olyankor is, ha nem is járok a helyen, de megfelelően szuggesztív leírást kapok, találok ( barlangrajzok, egyiptomi templomok,...)

2011. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!