Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az UFÓk, mint természetfeletti...

Az UFÓk, mint természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

Nagyon hasonlítanak a vámpírokhoz, tiszta fehérek mint a gothok feketén kihúzva és csak éjjel járnak portyázni.

A kis zöldek, lehet a manókból vagy koboldokból lettek.


Nem gondoltál még arra, hogy esetleg a vámpírok vagy a koboldok, kinőve a földi bizniszt, Ufó-k építésébe kezdtek, hogy meghódítsák az egész bolygót és a világot ?


2011. febr. 22. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


"Kinőve a földi bizniszt"?:D Ez aranyos.Köszönöm szépen!:D


Egyébként ha feltételezem magamról,hogy hiszek a manókban és társaikban,akkor szerintem ők bizony nagyon is kötődnek a bolygóhoz...annak természeti törvényeihez...az élet törvényeihez...nem...ők nem röpködnének űrhajókkal...:)

2011. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Willisz ***** válasza:
vagy a manók ufok voltak csak lezuhantak asztán most amiket ma látunk az elveszet manókat keresik :D
2011. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gabriel99 ***** válasza:
az ufók nem mások mint a bukott angyalok szemfényvesztése
2011. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"az ufók nem mások mint a bukott angyalok szemfényvesztése"


Ezt honnan tudod ilyen biztosan? XD

Egyébként én meg azt hallottam, hogy a bukott angyalok szemfényvesztése a meghalt szeretteink szellemei. Azaz mikor szeretnének egy elhunytat megidézni, akkor nem az jelenik meg, hanem helyette egy démon.

Hozzátenném, én még nem találkoztam ilyennel.

2011. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gabriel99 ***** válasza:

igen, a halottak helyett démonok beszélnek.

a Biblia világosan fogalmaz: vannak jó s gonosz angyalok. ha megfigyeled az "ufók" tevékenységét, láthatod h melyik oldalt képviselik.


Jézus: "a jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa rosszat. a rossz nem terem jót a jó nem terem rosszat"


más: ha lenne a világegyetemben rajtunk kívül más hús-vér lény (és civilizáció) akkor Isten erről nem mesélt volna?


és: az emberi bűnbeesés rájuk is hatással lett volna? mert az ítélet idején Isten az egész anyagi világot - mint tekercset összecsavarja - akkor viszont más civilizációknak is kampec, holott "közük nem volt Ádámhoz-Évához"


a lényeg: csak az emberiség él az anyagi világban. az angyalok szellemek.

2011. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Willisz ***** válasza:
én hiszek istenbe de az előző koment kicsit hát... biztos vannak más élőlények mert hát ki tudja mit csinált isten hisz mostanság nem halunk felőle :D az lenne a legérdekesebb ha fel fedeznénk egy másik értelmes fajt valamelyik bolygón és ugyan olyan vallásúak lennének mint mi kiváncsi lennék mit szólnának az okos tojások...
2011. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"más: ha lenne a világegyetemben rajtunk kívül más hús-vér lény (és civilizáció) akkor Isten erről nem mesélt volna? "


Ha éppen nem ilyen hús-vér, nálunk intelligensebb lények voltak azok, akiket akkoriban Istennek és az angyalainak hittek.

A hívőkkel az a bajom, hogy nincs bizonyítékuk Isten létezésére. Ugyanígy nekem is a nemlétezésére. Én úgy vagyok vele, hogy az igazságot szeretném tudni. Nem hiszem, hogy egy több ezer éve íródott könyv adná meg kizárólagosan a választ az olyan kérdésekre, hogy honnan jöttünk stb. A dinoszauruszokkal akkor mi a helyzet? Mert ők a teremtéselméletbe nem illenének bele.

Az UFO-k tevékenységük alapján a démoni oldalt képviselnék? Ha az ún. eltérítésekre gondolsz, akkor esetleg kísérletezgetnek az emberen. Az igaz, hogy ettől még nem kevésbé lehet ijesztő egy ilyen szituáció.

Szerintem vannak közöttük jóindulatú és barátságos lények.

Te komolyan azt hiszed, hogy a hatalmas világűrben egyedül vagyunk értelmes lények? Még ha azt is mondjuk, hogy mindent Isten teremtett, akkor ugyan minek az a rengeteg galaxis, a milliárdnyi, különböző típusú csillaggal és a körülöttük keringő bolygókkal? Mi értelme a fekete lyukaknak, gázbolygóknak, pulzároknak?

Mi ellennénk ezen a kis bolygón, ha csak ez a Naprendszer vagy a galaxisunk létezne.

Én pedig szinte bizonyos vagyok abban, hogy vannak rajtunk kívül értelmes lények a világegyetemben (jók és rosszak egyaránt).

2011. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

A kisufó kérdi az anyaufót:

- Anyufó, tényleg vannak emberek akik teáskannával utaznak?

- Igen fiufóm, apufód is ők vitték el, nem az elmegyógyon van.

2011. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!