Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kommunikáljak az őr...

Hogyan kommunikáljak az őr angyalommal?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne
2011. jan. 7. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd el neki gondolatban, vagy hangosan hogy mi a problémád, és tudomásul fogja venni, hogy ez nyomja a lelked :P
2011. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy valahogy vissza is mondjon , írjon valamit
2011. jan. 7. 20:07
 3/9 anonim válasza:
100%
Én gondolatban szoktam "elmondani" neki, hogy mi "kéne" és gyakran megköszönöm ( többnyire a nap végén ) azt ami jó ért azon a napon, meg vannak általánosságok amit mindig belesorolok ( egészségesek vagyunk , boldogok, nem éhezünk...)olyasmi ez mint egy ima, csak én nem tanultam ezt meg a szüleimtől, nem otthonról hoztam , ez az angyalos dolog meg rám ragadt pedig olyan gyerekes dolognak tartottam az egészet, de segít, tudnék írni pár sztorit:).
2011. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
én vagyok az őrangyalod, írj ide, majd itt válaszolok.
2011. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valahol olvastam egyszer erről, de sajnos már nem emlékszem rá, hogy hol, valahogy meg kell kérni egy rituáléval (ima, fehérgyertya, erre emlékszem), és az álmodban jelezni fog
2011. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ÉN is úgy csinálom, mint a második, sokat beszélek hozzá, és mindig megköszönöm a segítséget.

Mert kaptam, elég sokat, tudnék érdekes dolgokat írni:) A lényeg, hogy ne várd, hogy majd megjelenik és felel, vagy visszaír vagy ilyesmi. Csak bízz abban, hogy hall és segít. Aztán mikor megtörténik a csoda, tudni fogod, hogy honnan jött: )

2011. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek 08:52-essel. Mond el neki (a fent leírt módon), hogy mit szeretnél. És válaszolni fog. Ez a válasz lehet bármi, de a lényeg az, hogy tudni fogod. Például egy szám holnap a rádióban, vagy meglátsz egy képet, stb. és ez majd olyan jel lesz, ami helyes irányba terel.
2011. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg rendszeresen válaszol, akkor jobb, ha tudod: elmebeteg vagy. Akkor gyógyíttasd magad.

ha csak egyszer válaszol, az lehet egy pillanatnyi zavar (módosult tudatállapot) a fejedben.

2011. jan. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Már mondtam, írj smst


Barom.

2011. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!