Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kommunikáljak? Ti hogy...

Hogy kommunikáljak? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, nincs is nagyon önbizalmam, de mégis... Szeretnék megnyílni emberek felé,csak nem tudom hogyan álljak hozzá. Ma is beszélgettem volna, kerestem a szavakat, mit is mondjak, de mintha leblokkoltam volna.:S Miről is beszéltem volna? Az időjárásról?:S Szerintem az illető félre is értett. Lehet azt hitte lenézem, vagy csak nem vagyok kiváncsi rá. Pedig közelednék én az emberek felé.:S
2011. ápr. 6. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj, rá, és menni fog. Ha ennyire mereven akarsz valamit, az általábannem sikerül.

Én nagyon könnyen barátkozom - pedig önbizalmam nekem sincs. Mosolyogni kell kedvesen, és éreztetni, hogy megbízható vagy. Nálam legalábbis ezek a visszajelzések. Sok sikert.

2011. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát a beszéd, a beszélgetés esik nehezedre. A gondolat- és érzésközlésnek ez a formája...

Kezdd el előbb a arcjátékkal, testbeszéddel, lehet, ez jobban megy Neked! Ha ezzel sikert érsz el, kapcsolatot létesítesz, akkor megjön az önbizalmad, és a nyelved is megoldódik.

Sok sikert!

2011. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod próbálkozz először a tükörképeddel. Tudom, hülyén hangzik:D De segíthet. Vagy ha van háziállatod, először vele próbálj meg folyamatosan beszélgetni. Ne félj, ő nem néz majd hülyének, és neki is jót teszel.
2011. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy gondolj arra, hogy a másik fél semmivel sem különb, mint Te vagy! Nálam bevált. :)
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!