Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy csináljátok? Volt már...

Hogy csináljátok? Volt már ilyen veletek? Hogyan kezeltétek ha kellett kezelni?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok, hogy nem érdekel benneteket, mit gondolnak mások rólatok? Hogy azt hiszik, hogy jobbak, szebbek, ti meg bénák vagytok. Szerintem veletek is előfordult már. Engem ez aggaszt, és hátráltat abban, hogy megnyíljak mások előtt.:(
2011. ápr. 5. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el pszichológiai témájú könyveket olvasni. A problémádat nem oldja meg, de sok mindenre rávilágít.

Nálam komplexusosabb embert ha akartál volna sem találtál volna pl 3 éve.. most meg teljesen kiegyensúlyozott vagyok végre,bár nem 2 nap volt eljutni idáig.

POZITIV gondolkodás!! Ne arra gondolj, hogy mindenki szép,okos,tehetséges csak te nem,hanem arra gondolj tudatosan,még ha kezdetben nehezedre is esik,hogy te vagy a legszebb a legokosabb és a legtehetségesebb. Ugyanis semmi megmásíthatatlan jegy nem különböztet meg téged egy sikeres,és magabiztos embertől, csak egyetlen dolog: Pozitív gondolkodás!

Ez pedig nemtől, anyagi javaktól és minden mástól független.

De ha ezt az egész körítést elhagyom,mindig tedd fel magadnak a kérdést mikor valamit nem mersz megtenni mert félsz hogy "mit gondolnak rólad": Mi a legnagyobb 'baj'(????) ami ebből származhat?

Az esetek 98%-ban az lesz a válaszod,hogy semmi. Lesznek majd akik nem értenek veled egyet..na és? De ne adj alább önmagadból ilyen kis apró sza..ok miatt. :)

Sok sikert!

2011. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első: milyen könyveket ajánlanál?
2011. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló, elgondolkodtató, amit írtál.:)Meg is fogadom. Csak nehéz mindig erre koncentrálni. :(

Várom a további válaszokat!:):)

2011. ápr. 6. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Brian Tracey könyveket és hanganyagot!Az internetről könnyen hozzá lehet jutni. A hanganyag nagyon jó,mert elég közvetlen a fogalmazásmód,és kellemes a magyarhang.

Nem kell ennek nagy feneket keríteni, buszon,elalvás előtt,takarítás közben stb. elhallgatgatod :)

Első válaszoló voltam :)

2011. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy így kérdezem,de ez a hanganyag magyarul nyelvű?
2012. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!