Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kipróbáltátok már a Gates Of...

Kipróbáltátok már a Gates Of Hadest?

Figyelt kérdés
???
2010. dec. 31. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én mégcsak a French Roast-ot meg az Alcohol-t. Eddig mindkettő bevált.
2010. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
i-doser fórumon azt írják, hogy a GoH még gyakorlott felhasználóknak is nagyon megterhelő és félelmetes
2010. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én igen, belehallgattam, nem végig, nem is történt semmi, este viszont álmomban egy egyre erősödő ordítást hallottam, és majdnem ordítva riadtam fel :) nem tudom attól volt e de nagyon beparáztam :)
2010. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
a french roast nekem egyatálán nem vált be :S
2011. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy mi az?
2011. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Már kipróbáltam egy párat, de a GOH-t még nem.A heroin volt nálam a leghatásosabb.
2011. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kis drogosok :XDDDDDD
2011. jan. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Jaewy ***** válasza:
I Doser Gates of Hades (Hádész keze) Aki nem tudná az I Doser egy agystimuláló program. Az elméleti hatása ennek a dózisnak az lenne hogy az álmodba találkozol Hádészal. Fizikai hatása meg a félelem. Én kipróbáltam már, nem ajánlom senkinek, de haverokat belehet vele mókáztatni...
2011. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Jaewy ***** válasza:
100%

Egyébként meg a "kis drogosok" kifejezés az előttem szólónál teljes mértékben megcáfolható ugyanis ez a legkisebb mértékben sem drog, csupán az agyra fejtett hangok és a saját képzelő erőd hozza a valószínüleg placebo hatást. Másrészről meg a Drognak a gyógynövényeket és gyógyszereket hívjuk (Nem pedig a számítógépes programokat)És végezetül az I Doser fajta "drogok" hatása semmilyen mértékbe nem egyezik meg a valós drogokkal ezért nem is hívhatjuk drognak igazából...

UI: Amúgy relaxálni,"meditálni",Bealudni nagyon jó kis program egy próbát megér mindenkinek!

2011. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ám nem vagytok ám kis drogosok:DDD Heroin vált be a legjobban meg ezt meg azt kipróbáltam:xD. Azért hallgatjátok, hogy beálljatok tőle, relaxációnak létezik könnyebb és kellemesebb módja is.
2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!