Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerinted képzelődött?

Szerinted képzelődött?

Figyelt kérdés

Ezt a barátnőm mesélte. Nem hazudott, az biztos:


Amikor kicsi volt az anyja elvitte az egyik pácienséhez (az anyja természetgyógyász). A néninek volt 9 macskája, mert félt egyedül. Leültek a fotelba, beszélgettek, nézték a tüzet. A barátnőmet nem érdekelte a beszélgetés, csak nézte a tüzet. És egy pasi jelent meg benne, mosolygott (de nem olyan kedvesen, hanem gonoszul), és szarvai voltak. A barátnőm azt mondta, hogy olyan mint ahogy az ördögöket ábrázolják. Pár másodpercig látta, aztán könyörgött, hogy menjenek haza.



Szerinted hazudott? (Legjobb barátnőm, nem tenne ilyet) Képzelődött? Vagy más?


2010. dec. 27. 20:23
 1/5 Bretso ***** válasza:

9 évesen én képzeletbeli robotokkal harcoltam az udvaron. Ez elég válasz vagy ki kell mondjam, hogy nem, nem hazudott valószínűleg képzelődött/elaludt.


Az pedig, hogy te ezt el akarod hinni igen durva képet fest a szellemi szintedről.

2010. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet választani ! Ez szerinted igaz, vagy csak kitaláltuk Rejtélyes igazságok :D. Ma is gúnyt űzött belőled az ítélőképességed ? Figyeld tovább a fórumot.
2010. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az agy néha különös dolgokra képes.Ha előzőleg valami ijesztőt látott,akkor könnyen oda tudta képzelni azt a fejet,ha olyan árnyalatokban égett a tűz.


Szerintem ez természetes.Amikor én pár éve megnéztem a Texasi láncfűrészest,akkor éjszaka enyhe fénynél látni véltem bőrpofát.Na de csak egy pillanatra.Aztán rájöttem,hogy a szekrényre akasztott kabátom és némi árnyék okozta ezt.

Még a mai napig is előfordul hasonló.Amikor az erdészetnél dolgoztam,akkor a cserjés részen is igen furcsa és félelmetes dolgokat láttam.Aztán megnéztem jobban,és rá kellett jönnöm,hogy csak a fantáziám szabadult el.Ezt a sok horror film is okozhatja,vagy a TV,újságok,képek stb.


Nem vagyok pszichológus,de szerintem már annyira reálisan meg tudják csinálni az ilyen filmeket,hogy az ember agya nem tud különbséget tenni valóság és koholmány között.Tudat alatt rögzül az,hogy attól a szörnytől,szellemtől,gyilkostól félni kell.Ha csak hasonlót látunk árnyékok,alakzatok vagy a tűz színkontrasztjai között,akkor természetes,hogy az "ellenségünk" képét látjuk benne,akitől félünk.


Szerintem abszolút hihető,hogy látta azt a fejet,de nem kell egyből paranormális dologra gondolni.Előbb jöjjenek a tudományos válaszok! :)


21/f

2010. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát sztem biztos nem fog ilyeneket hazudni.De ez már nem fog kiderűlni hogy mi lehetett...

meg egy kisgyerek magától nem fog ilyeneket képzelődni.

2011. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első:

Te csak ne tudd, hogy nekem milyen a szellemi szintem, jó?

És egy szóval nem mondtam, hogy 9 éves volt. ;)

2011. jan. 11. 17:36

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!