Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idézés? Hogyan, miért, mi...

Idézés? Hogyan, miért, mi értelme? Mindent szeretnék tudni róla.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előre leszögezném, hogy fikarcnyit sem konyítok az ezotériához, semennyit nem értek hozzá. De hallottam itt a szellem meg démonidézésről, meg egyebekről.


Hogy zajlik ez az egész? És mi értelme van annak, hogy megidézek 1 szellemet?

Ha tudok vele kommunikálni, azt beszéd formájában, vagy hogyan megy ez az egész?

Illetve mik azok a démonok, és miért olyan ártalmasak, amiért mindenki fél tőlük? Mik/Kik ők valójában, és mit árthatnak?


Plusz hallottam még olyat is, hogy a szellemeknek több fajtájuk van, valami kopogószellem, meg kísértet, meg ezek. Valaki felsorolná nekem a szellemek ,,fajtáit", egy kis leírással mellé, hogy melyik milyen?


Tehát minden jöhet az idézéssel kapcsolatban, kíváncsi vagyok erre.

Itt kicsit olvasgattam, mondták sokan hogy meg ne próbáld megidézni mert megöl. Na de hogyan öl meg? Erre is kíváncsi lennék.


Szóval minden infót várok az idézés témájáról. Érdekel ez a dolog, nem akarok idézgetni itthon meg semmi, csak úgy jó lenne tudni pár dolgot erről az egészről...


Köszönöm előre is.


2010. dec. 27. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs de hany eves vagy ? Nem tudom ennyire divat a szellemidezgetes megmondom nem bir megolni mert nem is letezik!Halalunk utan nem ragadunk itt es semmi sem lesz velunk olyan mint amikor megsem szulettel(szerintem) demon meg szellem idezes sok horrort neztek vagy valami.mert azert ilyeneket osszeirni csak gratulalni tudok hozza.nem a kozepkorban vagyunk inkabb tanilj fizikat meg kemiat akkor sok varazslatot csinalhatsz!
2010. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

14 vagyok, és semmivel sem tudod bizonyítani, hogy nem léteznek.

De én keveset tudok róluk, így én sem tudnám Neked bizonyítani az ellenkezőjét. Nem akarok idézgetni, csak ha valaki már próbálta leírhatná hogyan csinálta, és hogyan zajlott a kommunikálás a szellemmel...

Aki ebben jártas az írhatna már végre ide, köszi.

2010. dec. 29. 10:02
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha valakit megszállt egy szellem, hogyan zajlik a szelleműzés? Ez is érdekel. :)
2010. dec. 29. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Szevasz !


Ha valakit megszal egy szellem,az ember ordit,habzik a szaja,ugy viselkedik mint ha egy nagy nyomas lenne benne es mintha robbanna fel.

A szellemet ugy tudjak kiuzni belole,hogy papot hivnak aki imaval kiuzi belole es a hazbol.

2010. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cross84 válasza:

Bata Zoard-nak!


Nem értek egyet Veled. A kiscsajnak van igaza. Honnan tudod, h nincsenek...???? Azért , mert nem tudom bizonyítani??

Akkor egyszerű példa. A levegőt sem látom...tudom, mert azt lehet bizonyítani, de próbáld meg ezt a középkorban...Vagy jobbat mondok.. próbáld meg Te magad a mai korban bizonyítani nekem, h van levegő. De ne úgy, amit tanultál, mert azt én miért is hinném el Neked? Azért, mert az suliban ezt tanítják??? ÉS?????

2010. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A levegot be lehet bizonyitani bizonyos kiserletekkel!latom periodusos rendszerrol nem hallottal es akkor mi van a szellemekkel mit tdnak tenni testuk sincs de hallod a lepteik zajat meg ittragadtak meg hasonlok a tudomany vilagaban elunk es szegeny hogy mai napig vannak ilyen szellemidezos tinik akik nagyon okosnak hiszik magukat Gratulalok utolso neked is xD
2010. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha te bebizonyitod nekem a szellemeket gratulalni tudok csak neked majd ha megkomolyodsz el fogof hinni regen en is elhittem mert gondoltam hogy halal utan van valami meg sok tvt neztem azota egy kicsit utanaolvastam a termeszettudomanyoknak es rajottem hogy ez igy lehetetlen ahogy allitjak !!!
2010. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Igor26 válasza:
Így próbáltad már? "szellem"
2011. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az ember elmegy halála után de visszajöhet ez az idézés. A démon rosszakaratú szellem vagy nemtom de a lényeg hogy rosszat akar. A szellem lehet segítő: amikor segít hogy sikeres legyél, lehet ártalmas: rossz aurát teremt ezzel elüldözve a jó embereket, és tapadós: amikor rádtapad veledmegy és nem enged mást a közeledbe. A szellemek megidézése kommunikáció céljával történik beszélhetsz vele, elmondhat dolgokat. És egyenlőre ennyit segíthettem. :)
2011. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!