Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Szerintem szellem...

Mit tegyek? Szerintem szellem volt, az tuti! (Lent)

Figyelt kérdés

A mamáméknak van egy elég nagy telkük amiben 2 ház van. Egyikben teljesen normálisan élünk, használjuk. A másikat inkább tárolásra de ott is lehet lakni, de ez annyira nem fontos. Ebbe a másik házba lakott a dédmamám amikor már nem tudta egyedül eltartani magát. Ő nemrég sajnos meghalt a kórházban. Elmentem a temetésére is mert kíváncsi voltam, hogy milyen egy temetés. A temetés után 1-2 nappal éjszaka megjelent a nappaliba (ahol alszom) a szelleme és egyenesen rám nézett aztán "jellegzetesen" lehajolt, megint felegyenesedett és eltűnt. Gyakran szoktam szellemeket látni és érezni. Mit tegyek ha máskor is látok vagy érzek, mert nagyon félős vagyok de szeretnék a témával...


Mit tegyek??? ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK, NEM OLYAT HOGY HÜLYE VAGYOK, MENJEK KÓRHÁZBA STB...


2010. dec. 23. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
szilvásbuktát mert azt szeretem
2010. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Kíváncsiságból elmentél a temetésére? Bizonyára meghajolt előtted nemes tettedért.(:
2010. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D szerintem lehajolt, nem meghajolt de köszi.. XD
2010. dec. 23. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Tarts magadnál keresztet, fokhagymát, szenteltvizet, aztán ülj le velük beszélgetni.
2010. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak érzékenyebb vagy, megviselt a temetés és félálomban láttál valamit, miközben azt hitted, ébren vagy.

Akármennyire "hülye" válasznak érzed, tényleg bizonyos pszichiátriai betegségeknek is vannak hasonló jellemzői.

Ha mindezeket kizártad, akkor elgondolkozhatsz rajta, hogy lehet, hogy tényleg többet látsz a világból, mint általában az emberek. Akkor viszont meg kell tanulnod kezelni a dolgot lelkileg. Biztos nem lesz könnyű.

2010. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Elhalt rokonaink sosem mennek át a másik oldalra rögtön, szinte mindenki megvárja a temetését. És csak utána távozik. Úgy tudom a halál után kb negyven földi napnyi ideig van nyitva a személyre szóló kapu, amin át tud kelni. Ennek ellenére, ha valami ide köti, lezáratlan ügye van, vagy valaki nagyon síratja, itt is maradhat és akkor már csak segítséggel tud menni. Nagyon valószínű hogy a nagyid elköszönt akkor éjjel, és eztán távozott. Valószínűleg a többi szeretténél is utoljára tiszteletét tette. Lehet hogy érzékelte, hogy érzékeled, és a jellegzetes lehajlásával jelezte, hogy ő az. Az ilyen szellemektől nem kell félni, ők nem ártani akarnak, bár igaz, hogy nem egészséges ha itt maradnak, mert akkor más élő ember energiáján kénytelenek "élősködni". De ahogy elmondtad, annak alapján a nagyid búcsúzni jött.


Ha gyakran látod és érzékeled a szellemeket (én nem látom, többnyire érzékelem csak őket) az a harmadik szemed nyitottabb állapotára vall. Ennek ellenére, ha úgy érzed ez neked sok, kérd meg az őrangyalod hogy tolmácsolja odafenn, hogy nem szeretnéd ezt a képességedet fejleszteni, és vegyék vissza. Akkor ez meg fog szünni. DE bármi történjék is próbálj meg ne félni tőlük. Ha tényleg gonosz szellemmel lenne dolgod azt nem csak látni fogod és nem lesz finom az érzékelés.

2010. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a dédnagymamád szellemétől nem kell félned.Biztos nem akar neked ártani:)
2011. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12 éves vagy, nyugi, ahogy telik az idő, rá fogsz jönni, hogy nincsenek szellemek, a mikulás is csak beöltözik, és nem a gólya hozza a kisbabát, hanem... de erről majd később.
2011. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!