Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet megtudni, hogy a...

Hogy lehet megtudni, hogy a házban vannak-e természetfeletti lények?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

leülsz a nappaliba minden sraokba raksz 1 kis mécsest lehúzod a redőnyöket hogy csak a gyertya fénye világítson ekkor beülsz középre és elkezded ezt mondani "es spiritus sanctis de demona" és megjelennek akkor vannak de ne félj mert abbol táplálkoznak


sok sikert és ne félj akkor nem bánthatnak

2010. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Olyan kérdéseim lenének ezzel kapcsolatba, hogy mécses kell vagy gyertya vagy mindegy? Mindegy milyen gyertya/mécses pl.: milyen színű?? Más szobában is lehet vagy csak nappaliban? És ha végeztem hogy fejezzem be? Ha nem félek semmilyen negatív (vagy akár pozitív) következménye nincs?

Csak szeretnék elővigyázatos lenni tudom, hogy ez nem játék de ezt fontos lenne tudnom.

2010. dec. 7. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Jólki kell kereszthuzattal szellőztetni és akkor elmennek.
2010. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülye vagy(már bocs),hogy démonokat akarsz idézgetni.Szerintem ne csináld meg,amit az első írt.Amúgy meg nem fog történni semmi sem.De ha meg igen...állítólag gyakorlatlanoknak nem ajánlatos főleg nem egyedül ilyeneket csinálni.Amúgy meg minek akarod megtudni,hogy vannak-e egyáltalán nálatok ilyen lények?Ha eddig nem zaklattak,ezután lehet,hogy fognak.Én úgy vagyok ezzel,hogy jobb a békesség,élőkkel és holtakkal is.
2010. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


igen fontos a nappaliba mert az a központi hely... tökmind1 akár lehet gyertya is vagy mécses a szín is lényegtelen de ez azt jelenti hogy békével vagy

2010. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van olyan érzésed,hogy van más is?

Akkor arra vannak imák és megfog szünni az a lény !

2010. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 magnum89 válasza:
Állj a természet alá és nézz fel!!!
2010. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dorina90 ***** válasza:

Nem szabad az ilyen lényekkel játszadozni!

Nagyon vigyázni kell én is hiszek az ilyen dolgokban

és csak meg akarlak védeni...

Nekem vannak ilyen tapasztalataim...

És ha beírod a Google-ba hogy démon/szellem idézés akkor nagyon meg fogsz lepődni...

Jobb ha nem csinálod meg higgy nekem!!!!

Ezek a szellemek ha nem küldöd el őket életed végéig kísérteni fognak!!

14/L

2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!