Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor légyszi agy egy webcímet!!!

(Egyépként sztem léteznek!)

Aki meg hülyének néz az magából indul ki!


2010. dec. 7. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
="D(Y)
2010. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
en is az vagyok es ma este meglatogatlak:)dinka vagy edesem:)
2010. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Benga ***** válasza:
Hogyne létezne, van egy rokonom aki az, mert őt megharapta egy, és mikor jön hozzánk mindig vért iszik a pohárból, és mást nem is eszik vagy iszik, de minket nem bánt.
2010. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem nézlek hülyének, sok tini hisz mostanság a vámpírokban az Alkonyat hatására. De azt mondom, hogy nincsenek.

Az Alkonyatos vámpírok csak egy írónő kitalációi - úgy abban a formában semmiképp nem léteznek, ahogy nem léteznek a tündék sem, pedig annak is mitológiai háttere van.

Ha lennének vámpírok, azok valószínűleg jobban hasonlítanának z eredeti alakokhoz, az emberi vért fogyasztó lényekhez. Márpedig ennek lennének nyomai, pár száz év alatt azért gyűlne fel némi bizonyíték a létezésükre. Ha más nem, néhány hulla fognyommal a testén, de ilyenek nincsenek.

Tehát hihetsz benne, ám valójában semmi, de nem ad okot arra, hogy higgyünk benne. Legalábbis nem tűnnek valóságosabbnak a tündéknél...

2010. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, es letezik a Mikulas is, es a Jezuska is:D

Legalabbis 8 - 9 - 10 eves kormig hittem bennuk, csak aztan megtalaltam anyu szekrenyebe az ajandekaimat:D

16L

2010. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nem létezik, igen ez a sok film hatása. ez a peterson vagy ki már nagyobb sztár lett mint lugosi béla alias drakula.

na vérszívó vámpir van és az a nöstény szúnyog meg a vaklégy és egyéb bogarak.

emberi vámpir nincs csak energiavámpir

2010. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek. Én az agyvámpír alfaj egyik tagja vagyok... Nálad már 5 éves korodban jártam :)
2010. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Természetesen nem nézlek hülyének, csak szélsőségesen hiszékenynek. Gondolom, még nagyon fiatalka lehetsz, hogy ilyesmit még beveszel. Természetesen nem léteznek valódi vámpírok, mármint olyan formában, ahogy a vámpírfilmekben láthatjuk őket. Vannak olyan társaságok, akik szeretnek vámpírnak öltözni, vámpírfogat raknak fel, sőt, egyesek még vért is isznak, persze valójában ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más, csak furábban élnek.

Sok régebbi vámpírlegenda alapjául szolgál a porfíria nevű betegség is, aminek a súlyosabb formájában fellép a pigmenthiány, eltorzul az orr, a fülek, az íny elsorvad, a fogak így agyarszerűnek látszanak, a beteg érzékeny lesz a fényre és elmezavar is felléphet nála.

2010. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
léteznek
2010. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztosan allithatom nem ugy kell elképzelni oket mint az alkonyat filmekbe... valamint meg kell jegyeznem, hogy europa azon részén nem is fogsz talalkozni vampirral.
2010. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!