Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt elvileg egy vámpír írja. Vagyis azt mondja magáról. Beleolvastam, az elejétől és nagyon meggyőzően tud írni. Ti mit gondoltok erről. Tudom nincsenek vámpírok, se szellemek, de ez nagyon érdekes. Olyan nyugodtan és tájékozottan beszél a vérivásról, meg ezekről a dolgokról, hogy már nem tudom mit gondoljak...

De nyugtassatok meg, hogy nincsenek ilyenek, ugye? Nem szaladgálnak mitikus lények a város határán, és nincs esély, hogy vérfarkassal találkozzak az utcán, igaz?


2010. dec. 5. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jól ír a blogoló, nagyon hangulatos, és bele tudod élni magad, de nem vámpír. A vámpírság csak egy felvett karakter, hogy igazabbnak érezd a blogját.

Érdemes odafigyelni rá, és olvasd nyogodtan, ha élvezed, de ne higyj el mindent, mert a vámpírsággal kapcsolatban azért vannak téves kijelentések.

2010. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
2010. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod egy vámpír milyen nyugot?

Ennyi erövel a Harry Potter írója is egy varázló vagy lehet ö Harry Potter átváltozva!Hisz olyan nyugodtan és tájékozottan beszél a varázsvilágról! :D


Attól hogy egy ember tud fogalmazni és van fantázijája attól ö még nem vámpír!

De az is lehet hogy külföldi oldalak szövegeit elopja és azt fordítja magyarra!

2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Elég meggyőzően ír de vámpírok nincsenek,szerintem ez valami alkonytfüggő gyerek műve lehet,aki jó magyarból és így tud fogalmazni.
2010. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nincsenek vámpírok.ezt az egészet onnan vették hogy régen volt olyan ember aki vérszegény volt nagyon és pótolni kellett neki a vért.szval vért ivott.(nem emberit)
2011. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!