Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

én már régóta félek a szellemektől. igaz még nem láttam eggyetsem de de látnék eggyet nagyon megilyednék.mindig csak lámpafénynél alszok el és közbe nézem az ajtomat a tükrömet és aztis h melettem belül nem e fekszik valaki. nemtudom miért van ez..

Ráadásul a barátom eggyik este ment haza tőlem és látott az utcán egy alakot.. aztán ahogy gyalogolt továbbegyre közelebb volt hozzá és azt látta h nyujtsa felé a kezét majd jön egy auto és elcsapja a szellemet. késöbb nem volt ott semmi.. amikor elmesélte nagyon megoyledtem. biztos h nem hazudik nekem mert tudja h nagyon félek.. és sosem hazudunk egymásnak. eztsem akartam elmondani én szedtem ki belőle. azelött ő sem hitt a szellemekbe.. sőt mindsig csak nevetettrajtuk volt már h pl furcsa árnyat látott este a szobájában és csak nevett. aztán én arra gondoltam h azért látta ezt a szellemet amitől már megiyledt. h többet ne nevesse ki őket mert léteznek. és csak rá akartam iyleszteni..

azóta már ő is hisz bennük. és azóta eggyetse látott.

nektek mi erről a véleményetek??


2010. dec. 4. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

13:30 válaszra

így sem tudsz aludni nem? XD

2010. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még egyet sem! De annyira félek mióta az Ezotéria kategóriát olvasgatom, hogy az ágyammal szembenlévő tükröt bámulom kb. éjfélig, redőny lehúzva, ajtó majdnemhogy bezárva, kislámpa, tv felkapcsolva! Így alszok.. Pedig egy éve nyitott ablaknál aludtam nyáron, nemis tudom, hogy mertem ilyenre vállalkozni!!!!!
2011. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!