Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

én már régóta félek a szellemektől. igaz még nem láttam eggyetsem de de látnék eggyet nagyon megilyednék.mindig csak lámpafénynél alszok el és közbe nézem az ajtomat a tükrömet és aztis h melettem belül nem e fekszik valaki. nemtudom miért van ez..

Ráadásul a barátom eggyik este ment haza tőlem és látott az utcán egy alakot.. aztán ahogy gyalogolt továbbegyre közelebb volt hozzá és azt látta h nyujtsa felé a kezét majd jön egy auto és elcsapja a szellemet. késöbb nem volt ott semmi.. amikor elmesélte nagyon megoyledtem. biztos h nem hazudik nekem mert tudja h nagyon félek.. és sosem hazudunk egymásnak. eztsem akartam elmondani én szedtem ki belőle. azelött ő sem hitt a szellemekbe.. sőt mindsig csak nevetettrajtuk volt már h pl furcsa árnyat látott este a szobájában és csak nevett. aztán én arra gondoltam h azért látta ezt a szellemet amitől már megiyledt. h többet ne nevesse ki őket mert léteznek. és csak rá akartam iyleszteni..

azóta már ő is hisz bennük. és azóta eggyetse látott.

nektek mi erről a véleményetek??


2010. dec. 4. 13:17
1 2
 1/12 Nostro the overlord ***** válasza:
Az a véleményem, hogy te nem tudsz írni.
2010. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
huuu.most nagyon leoltottál :// nem fogok tudni este aludni :D
2010. dec. 4. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha léteznek is itt szellemek, a földi élet nem arra való, hogy hajkurásszam őket. Van épp elég más bajom, nem érek rá holmi szellemeket keresni vagy azoktól félni, amikor aggódhatok azon is, hogy miből fogom kifizetni a számlákat. Azt gondolom, hogy nagyon ráérsz. Inkább menj dolgozni, főzz este vacsorát a párodnak és fárasszátok egymást inkább egy jó szexszel, mint a szellemekről való diskurálással.
2010. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nostro the overlord ***** válasza:
Ez volt a célom :)
2010. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát még fiatal vagyok ehhez.bocsiii

de normális válaszokat kérek :)

2010. dec. 4. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Lol OMFG! Én is láttam azt a szellemet, én magam ütöttem el. Csak akkor vettem észre, amikor már ott volt előttem. Nagyon megijedtem... :S


...ezért nem lövöm be magam többé vezetés előtt.


Amúgy a barátod csak ugratott, vagy annyira belebeszélted a hülyeséget, hogy ő maga is elhitte, és halucinált magának egy szellemet. Szokott ilyen lenni.

2010. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem.biztosan látta.
2010. dec. 4. 17:52
 8/12 anonim válasza:

"biztos h nem hazudik nekem mert tudja h nagyon félek.."


Szerintem épp ez miatt szivatott téged ezzel :D

2010. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már miből vannak a szellemek? Hat rájuk gravitációs vonzás? Tágulnak ha hevítjük őket? Van tömegük? Milyen neurózis irányítja őket és milyen energia segíti őket a helyváltoztatásban? A felületük visszaveri a fotonokat? Vajon hogy viselkednének vákuumban vagy iszonyú légköri nyomás alatt mint pl a vénuszon?
2010. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és vajon kiszorítják az általuk elfoglalt légtérből a levegőt? Vajon amit látnak hallanak azt milyen biomechanizmus segíti feldolgozni az információt és reagálni arra? Szellemek nincsenek csak a hiszékeny buta emberek képzeletében!
2010. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!