Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikor értik meg a tizenévesek,...

Nigra kérdése:

Mikor értik meg a tizenévesek, hogy vámpírok nem léteznek?

Figyelt kérdés
tini vámpírnak vallja magát...no commentmert hát ugye minden második v
2010. nov. 18. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Majd ha huszonévesek lesznek és már ciki lesz nekik, hogy gyogyósnak nézik őket. :)
2010. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a "vámpír leszek" kiscsaj csak hülyéskedett^^ Hogy a kérdésre válaszoljak, valószínüleg a Tvájnyál láz után. De nem kell aggódni... Biztos jön majd egy másik érdekes "démonfajzat", aki után csorgathatják a nyálukat:P
2010. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vannak vámpírok..mint állatok:D
2010. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
akkor atfogalmazom:P olyan hogy egy human elohalott orok elettel a foldon maszkaljon emberek verevel taplalkozzon feljen a naptol fokhagymatol ezusttol (ezt nevezik koznyelven vampirnak) na ilyen NEM LETEZIK :D
2010. nov. 18. 21:17
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

te hány tinit ismersz, aki vámpírnak vallja magát, vagy komolyan azt állítja, hogy vámpírok vannak?



én egyet se

amúgy, ha valaki szeret egy fantasy könyvet, az egyenlő szerinted azzal, hogy úgy gondolja, a könyv mágikus lényei valóban léteznek?

2010. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
"sajnos" elég sokkal futottam össze. és ha te nem találkoztál eggyel se annak inkább örülj (marha idegesítőek) és ne engem buzerálj. :) köszike
2010. nov. 20. 07:09
 17/21 anonim ***** válasza:

én olyan huszonévesről tudok aki nyitvahagyja éjjel az ablakát, h hátha benéz hozzá egy vámpír...

súlyos

-.-"

2010. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

mindenkinek megártott ez a Twilight őrület.....nem volt nagy szám, mert az első részből láttam egy darabot, és majd elhánytam magam...túl nyálas, sz*r, és a szereplők sem jók..bocsi a fanoktól

14/L

2010. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
én bele sem kezdtem hogy megnézzem, talán ezért nem értem a mértjét a dolognak:) bár tippem van...."ha a filmben "jól néz ki" a vámpír akkor biztos a többi vámpír is jól néz ki akik ugyebár biztos hogy vannak mer a tv-ben mondták, hát nosza gyorsan legyünk azok hátha összejöhetünk eggyel"....esetleg tévedek?:)
2010. nov. 23. 08:10
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mind az alkonyattal kezdődött. ott ábrázolták először a vámpírokat divatosnak meg trendinek. most könyörgöm egy 600 éves vámpír miért öltözne a legmenőbb és legújabb cuccokba? hát ez röhej. azt a könyvet be kéne tiltani egy életre. és ugyan úgy az összes többi filmet is. a vámpírok a régmúlt korokat jelenítik meg. én személy szerint imádom őket. az ostoba tinilányok nyakamat teszem rá hogy fogalmuk sincsen hol van Erdély vagy Románia a nem magyarok meg azt se tudják hol van Magyarország(mert ugye itt is van hagyománya a vámpírságnak). Fogalmuk sincsen ki az a Vlad Tepes Bathory család Bram Stoker és a többi és a többi. Csak azt tudják hogy egy vámpír márkás nike meg adidas holmiba sétál és sose látszik többnek mint 20 ja és a tökéletes férfit minden ízében megtestesíti. magyarán izmos jó lelkű és jóképű. hányni tudok ettől.
2010. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!