Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikor értik meg a tizenévesek,...

Nigra kérdése:

Mikor értik meg a tizenévesek, hogy vámpírok nem léteznek?

Figyelt kérdés
tini vámpírnak vallja magát...no commentmert hát ugye minden második v
2010. nov. 18. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sztem le fog csengeni nemsokára ez a vámpírőrület. Vannak ennél rosszabbak is. Nem ismered Soly Scene-t?
2010. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

valami szarság mindig van. ha nem ez, akkor a pokémon, vagy más baromságok. ha ez lecseng, lesz másik.

21/N

2010. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

bele kell nyugodni

elmúlik

2010. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Sok volt nekik a twiligt. 1ik részét láttam az se volt vmi hú de nagy cucc.


17f

2010. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a tizenévesek nem értik ezt a hülyeség kortól független,én 70 vagyok mégse hülyültem meg és soha nem láttam olyan "rendkívüli" élőlényeket amiket sokan mindennap kétszer is látnak ha nem háromszor.Milyen értelmi képességű ember az aki betelefonál a TV-be gyagya szélhámosnak hogy küldjön neki pénzenergiát.Tudod én az ötvenes években meg voltam győződve hogy a 2000-es években az emberek okosabbak lesznek, de mekkorát tévedtem, általános butulás történt szignifikáns szellemi hanyatlással. Akkor nem lehetett az emberek nagyrészét ilyen ócska trükkökkel becsapni.Akik meg valaminek képzelték magukat volt egészségügyi intézmény a zárt.
2010. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Vámpírok VANNAK te fogyi. Van a sulinkba egy fiú aki jól néz ki na ő tuti vámpír. Én majd járok vele és megharaptatom magamat. Egyszer mikor barátnőm véletlen megvágta a kezét kiszívtam a vérét. De azért nem mindet. Bár jól esett volna. SZÓVAL MAAAAJD ÉN IS VÁMPÍR LESZEK.
2010. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
icipicit hányinger ez a divat :S
2010. nov. 18. 20:06
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
vannak vámpírok, csak senki nem vágyna a sorsukra, 1-2 napja volt az újságban róluk cikk hogy van, vámpír szemfoguk, érzékeny a bőrük, csak "képességeik" nincsenek, az az egy jó ebben a vámpír őrületben hogy ők most egy kicsit népszerűek lehetnek és nem kell rejtőzködniük, de nem csérélnék velük sorsot :s
2010. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
wazzeg utolsó az hogy vámpírok nem léteznek az azt jelenti hogy semmilyen fajta vámpír nem létezik... se kigyúrt, se idióta.
2010. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nemtom hány éves vagy kedves "vampir leszek" kisasszony de kerlek kezeltetsd magad. es hidd el epeszu fiu ilyen idiotával szóba se áll. elismetlem meg egyszer hogy megértsd NINCSENEK VÁMPIROK. nézz utana, van egy betegseg amibol ez az egész szarsag kiindult nolj fel kislány
2010. nov. 18. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!