Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Én és a bnőm-el olyan sok...

Én és a bnőm-el olyan sok fura dolog történik (többi lent)?

Figyelt kérdés

1. fehér embereket látunk

2. a pincében padláson naon rosszul érezzük magunkat

3. egyszer néztük a padlást és egy fekete ember ált ott késel a kezében és villogó kék szeme volt a banőm megilyedt és mondta hogy nézzem meg és megnéztem és egy naoon világító kék szem után lerohantunk

4. fehér embereket látunk és eltünnek

5. minden néha olya furi meg ilyesztő ......


Na ezek miért vannak?


2010. nov. 12. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

TE MONDTAD ÉN ÁLLÁSPONTOM

1.fehér embereket látunk||Meglepő de anyám apám is fehér.

2.a pincében padláson.. ||Én is NAGYON mert büdös dohos.

3.egyszer néztük a... ||Ez egy horror film? "A padlás".

4.fehér embereket ..... ||Mi ezt úgy mondjuk:El sétálnak.

5.minden néha olyan.... ||Fű LSD Mephedrone mellékhatások.


Összegezve:

Én is megijedtem attól, hogy az ijed igét "ilyed"-nek írtad kedves kérdező. Nekem nincs "banőm" csak barátnőm és őt nagyon és nem "naoon" szeretem. Néha mikor velem van feláll és nem fel"ál" az a bizonyos testrészem. Mikor meg bántom vagy valami rosszat teszek ő is eltűnik és nem "eltünik".


Vond le a tanulságot. Tisztelettel!

2010. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. fehér embereket látunk -Ez nem meglepő. Az utcán én is sokat látok, ha meg a szobában van, azt betörőnek hívják!

2. a pincében padláson naon rosszul érezzük magunkat - Sötét, dohos helyeken nagyon sokan rosszul érzik magukat.(megjegyezném, hogy minek mászkáltok ti a pincébe ésa padlásra? :O)

3. egyszer néztük a padlást és egy fekete ember ált ott késel a kezében és villogó kék szeme volt a banőm megilyedt és mondta hogy nézzem meg és megnéztem és egy naoon világító kék szem után lerohantunk -Kékszemű négert még nem láttam, de lehet vannak, vagy kontaklencse.(Még egy betörő? :O)

4. fehér embereket látunk és eltünnek- Igen ezt előttem is leíták. egyszerűen elsétálnak

5. minden néha olya furi meg ilyesztő ...... - Üldözési mániád van. Szal az üldözési mániát leszámítva teök normális vagy.

2010. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Ez nem meglepő. Az utcán én is sokat látok, ha meg a szobában van, azt betörőnek hívják!" - vagy esetleg úgy, hogy "anya", "apa". A többi pontot osztom! :D
2010. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hoppá, az kimaradt. Köszi a kiegészítést. ;)
2010. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az enyémet le se szarjátok..:'( Jól van ...
2010. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!