Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek is szellem volt?

Szerintetek is szellem volt?

Figyelt kérdés
Mostanában nem tudok aludni. Éjjelente csak forgolódom, ha lecsukom a szemem akkor pedig úgy érzem, hogy valaki figyel. Most pedig, éjjel, olyan 3 körül elpilledtem,arra figyeltem fel, hogy eszeveszettül ugatnak a kutyák,rá fél percre pedig azt éreztem, hogy valaki erőteljesen belekapaszkodik a bal combomba és húz magához. Azt hittem a párom az, és meg akartam fogni a kezét, h engedjen el, mert fáj. Lenyúltam, de nem ő volt. Ő háttal aludt nekem. Mit ne mondjak csöppet bepánikoltam, hirtelen lecsuktam a szemem és nyakig betakaróztam. Abban a percben, kislányom, aki 10 hónapos, és az ágyunktól fél méterre van az ő kiságya, hangosan felnyöszörgött és elkezdett forgolódni- hozzá teszem sose csinált még ilyet. felálltam hozzá, megnyugtattam, visszafeküdtem. pár pillanat múlva ismét éreztem a szorítást, de már a karomon, és olyan furcsát éreztem, mintha zuhantam volna, hol lassan hol gyorsabban.Gondolhatjátok,h beparáztam... nem vagyok félős fajta, de ez nagyon betette a kaput... A combomon és a kezemen is érzem még, hogy megszorítottak. Szerintetek szellem volt?
2010. nov. 12. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
valószinűleg...de lehet ott is marad....a gyertyafényt nem szeretik próbálj gyertyátgyújtani és hagyd égni...ha elalszik baj van...
2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
11.10-es vagyok!Gyertyánál az a lényeg, hogy fehér legyen.Én próbáltam minél nagyobbat beszerezni.Tedd csak le nyugodtan a szekrény elé.Remélem tudtam segíteni!
2010. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem szellem....Egyetértek az előzőkkel!!!el kell tüntetni onnan valahogy!!
2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
öhm, ilyet én is éreztem már,de engem ez teljesen hidegen hagy. biztos csak fáradtd voltál.
2011. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!