Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek is szellem volt?

Szerintetek is szellem volt?

Figyelt kérdés
Mostanában nem tudok aludni. Éjjelente csak forgolódom, ha lecsukom a szemem akkor pedig úgy érzem, hogy valaki figyel. Most pedig, éjjel, olyan 3 körül elpilledtem,arra figyeltem fel, hogy eszeveszettül ugatnak a kutyák,rá fél percre pedig azt éreztem, hogy valaki erőteljesen belekapaszkodik a bal combomba és húz magához. Azt hittem a párom az, és meg akartam fogni a kezét, h engedjen el, mert fáj. Lenyúltam, de nem ő volt. Ő háttal aludt nekem. Mit ne mondjak csöppet bepánikoltam, hirtelen lecsuktam a szemem és nyakig betakaróztam. Abban a percben, kislányom, aki 10 hónapos, és az ágyunktól fél méterre van az ő kiságya, hangosan felnyöszörgött és elkezdett forgolódni- hozzá teszem sose csinált még ilyet. felálltam hozzá, megnyugtattam, visszafeküdtem. pár pillanat múlva ismét éreztem a szorítást, de már a karomon, és olyan furcsát éreztem, mintha zuhantam volna, hol lassan hol gyorsabban.Gondolhatjátok,h beparáztam... nem vagyok félős fajta, de ez nagyon betette a kaput... A combomon és a kezemen is érzem még, hogy megszorítottak. Szerintetek szellem volt?
2010. nov. 12. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen szellem lehetett.Megfigyelésem szerint léteznek olyan szellem lények,akik képesek az ember tudatát valamennyire befolyásolni,ezért érezhetted a zuhanást.De fordítva is történhet,hogy a te tudatállapotod módosul,fogékonyabb vagy olyankor arra,hogy érzékeld ezeket a jelenségeket.
2010. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szkeptikusok szerint biztos a takaró fogdosott,vagy a macska :D
2010. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ha lenne macskám, most örülnék :D de sajnos nincs,...lehet beszerzek egyet :D

na de komolyan, nem szívózni akarok senkivel,meg elhihetitek van jobb dolgom is,mint ilyennel foglalkozni, de mióta apukám meghalt a lányom születésekor azóta kicsit megváltozott minden.

HA egyedül is vagyok a szobába is érzem, hogy valaki van még ott, és néha látok is furcsa sötét valamiket, de ha konkrétan meg akarom nézni, eltűnik. De most tényleg ne nézzetek hülyének....

2010. nov. 12. 10:54
 5/14 anonim válasza:
100%

Szellem volt!Ez biztos!Tapasztalat!

Kb 4éve vettünk lakást,egy olyat amiben egy idős hölgy lakott.Miután elhunyt a gyermekei eladták a lakást,mi szépen felújítottuk és éldegéltünk ketten a férjemmel.

Aztán elkezdtek fura dolgok történni,pl:a függöny mindig résnyire el volt húzva.De ezt értsd ugy ,hoyg visszahúztam,10perc múlva vissza mentem a szobába és mintha nem csináltam volna semmit ugyan ugy el volt húzva a függöny,a férjem nem volt otthon,ő nem tehette.

Aztán egy éjjel amikor egyedül voltam otthon,lépteket halottam a másik szobából,kimentem megnéztem,nem volt ott senki de a függöny teljesen el volt húzva.Vissza húztam,elmentem lefeküdni.Elaludtam.Egyszer csak arra ébredtem, hogy valaki bemászik mellém az ágyba és lefekszik,de nem láttam ott senkit.A takarót ugy rám nyomta, hogy alig tudtam szabadulni tőle.Teszem hozzá a néni nem a lakásban halt meg.

Sikerült megszabadulnunk tőle:mondattunk érte misét,valamint hívtunk egy vallási körből pár embert akik imádkoztak érte,és elment.

De ha gyújtasz a szoba sarkaiba fehér gyertyát,az is segíthet.

Azt ne feledd, hogy kárt nem tud tenni benned sem a családodban,de pszichésen kikészít,ugyhogy cselekedj minél előbb!!!!!

2010. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

10:47-es vagyok.Első válaszomat teljesen komolyan gondoltam,második csak vicc volt.

De komolyan,a szellemek ellen sokszor hatásos lehet,ha imádkozol a lelki nyugalmukért és védelmet kérsz ellenük.

Lehet,hogy a rokonod szelleme és csak a tudtodra akar adni valami fontosat,ezért zargat.Nem volt valami befejezetlen ügye,mikor meghalt?Vagy fontos célja,amit már nem tudott megvalósítani?Ilyesmiken érdemes ilyenkor elgondolkozni,bár segíteni már nem igazán tudnál neki.

2010. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mindegy milyen fehér gyertya? meg annyi lennemég, h nekünk a szoba egyik végében szekrénysor van..tehát az ottani sarkokban nem tudok gyertyát gyújtani. elég ha leteszem elé a két végéhez?
2010. nov. 12. 11:14
 8/14 A kérdező kommentje:
10:47es. igazság szerint nem tudok róla, hogy apunak lett volna valami befejezetlen dolga. 300kmre lakok otthonról, ahol ő meghalt, tehát nem lehettem ott se halálánál,se a temetésén a szülés miatt. De utána álmomban megjelent és közölte velem, h nem haragszik rám, hogy nem tudtam ott lenni, megérti, vigyázzak az unokájára. Arzcheilmer kóros volt,életében nem tudta ki vagyok neki, csak annyit, hogy fontos vagyok számára. De nem tudom, hogy Ő e. Halála után 3szor beszélt velem álmomban és sose akart zavarni, zargatni,és nem akart tőlem semmit, csak megnézett minket.
2010. nov. 12. 11:18
 9/14 scenegirl válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de a szellemek kárt tudnak tenni az emberben! Nem egy eset szól arról, hogy megsebesített vagy megölt egy embert. Ami nálatok van, szellemet mihamarabb el kell űzni. De füstölőt ne használj, mert azt állítólag fenyegetésnek is vehetik valamilyen okból kifolyólag. Remélem, megoldódik, ez a probléma szorítok nektek!
2010. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát elég szomorú ha 1közeli rokonod meghal és álmodban búcsúzik el tőled. :(((

viszont ezt a szellemet hamar űzd ki onnan mert ha nem teszed akkor egyre jobban fogsz félni, és hidd el annak szörnyű vége lesz

2010. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!