Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Normális vagyok még?

Normális vagyok még?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Nem hiszek a szellemekben, nem vagyok babonás meg semmi.

18 éves vagyok, de nagyon félek attól, hogy meg fogok őrülni.

Annyira tartok attól, hogy hangokat fogok hallani, hogy nemtudom eldönteni, hogy amit hallok tényleg hallom vagy már csak beképzelem magamnak. Néha olyan érzésem van, hogy valaki vagy valami a szobámba vesz egy mély sóhajt meg ilyenek, de tudom, hogy nem lehet, és valószínű, hogy csak beképzelem de ez normális?

Ezek normális dolgok?


2010. nov. 12. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy valóban van ott valami, valaki, de mivel azt írod, nem hiszel a szellemekben, így megértem, hogy megijedtél.

Attól, hogy te nem hiszel bennük, még létez(het)nek, én hiszek bennük, volt is már pár élményem.

2010. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem igazán... Most pozitív irányba is megtörténhet mindez... Gondolj arra sokszor, hogy az úton találni fogsz egy elhagyatott 20 000 forintost (xD). Ennek az esélye nem valami sok... Ha mégis megtörténne, többször, több pozitív gondolattal, akkor talán van alapja félelmednek, de szerintem nem kell félni az ilyentől :) Csak beképzeled magadnak, inkább fordítsd pozitív irányba gondolataidat.
2010. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen fajta "betegség" de inkább "jelenség", állítólag az emberek 14%-ánál legalább időszakosan előfordul. Valami kiállításon hallottam róla, bele is ülhettél egy speckó fotelbe, amibe hangszórókat szereltek amikkel szimulálni próbálták, milyen hangokat és zörejeket hallanak (amik nincsenek is ténylegesen).


Szóval elképzelhető, hogy valami enyhe idegrendszeri zavar okozza, hogy "hallasz" hangokat. Meg talán, ha annyira el is képzeled, hogy hallasz valamit, akkor az agyad felidézi hogy az milyen az a hang, ez pedig kivetülhet a tényleges hallókéregbe.


De nyugi. :) Szerintem majd' mindenki hallott már "hangokat", és bár ritkán, de velem is előfordul.

2010. nov. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nincs semmi bajod,nem fenyeget megőrülés.Az a hang valóban létezhet,lehet teljesen reális magyarázata is,próbálj utána járni,honnan eredhet.

Másrészt lehet,hogy valóban szellem,azok ugyanis léteznek.Én hallani nem,de látni vagy érzékelni képes vagyok őket.De vannak például olyanok is,akik csak hallják őket.Tehát ez is egy természetes,csak nem minden napos jelenség.Ne törődj vele,egyszer majdcsak megszűnik a sóhajtozás.

2010. nov. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!