Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet szexmagiat...

Hogyan lehet szexmagiat vegezni az Oumd nevu entitassal?

Figyelt kérdés

tegnap 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor meg kell idézni a banánmaszturbációs szellemet
tegnap 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szexmágiát ne vele szokták.
tegnap 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés!


Én úgy tudom ugyanúgy kell, ahogyan megidézni, csak egy kis csavarral.

Tehát kimész éjfélkor egy kereszteződésbe. Viszel magaddal 8 gyertyát és felállítod az útkereszteződés minden sarkához téve egyet egyet az egymásra merőleges út szélére. azt nem írták, hogy meg is kell gyújtani a gyertyákat, de szerintem nyilvánvalóan meg kell.

Eredetileg egy csepp véredet kell az útkereszteződés közepébe csöppenteni és elkántálni háromszor a versikét:

" Ó Oumd végy a véremből


Ó Oumd, melegedj a tüzemnél


Ó Oumd, kóstolj a lelkemből


Ó Oumd, terjedj ki belém"


Na most alapesetben ugye egy csepp vérről szól a dolog. De a szexmágia más. Ebben az esetben valamiféle szexuális tevékenységet kell az útkereszteződésben végezni és valamiféle váladékot produkálni a kereszteződés közepébe, miközben kántálod a versikét.


Ez elég bonyolult így és csak a nagyon gyakorlottak képesek ezt véghezvinni.

Én csak javasolni tudok egy félreeső útkereszteződést. Ha lehet ne a főutca egyik kereszteződését válaszd erre a célra, mert elvisz a rendőrség.

Ezután Oumd meg fog jelenni álmodban és megkérdezi, hogy kit akarsz? Te elmondod, sőt álmodban meg is mutathatod neki az illetőt és Oumd elintéz vele egy kalandot, amiből bármi is lehet, természetesen közös beleegyezéssel.


Én arra jutottam, hogy így lehet ezt csinálni, de lehet alapból páros tevékenységben is elvégezni ezt a rituálét. Mondjuk ezt nyáron érdemesebb megcsinálni, mert télen elég fázós lehet a dolog.


Hajrá és Oumd áldjon! Közeleg a kiterjedés.

tegnap 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Ave Onan-Oumd!

tegnap 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!