Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidéztem egy Oumd nevű...

Megidéztem egy Oumd nevű entitást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet tegnap kezdődött, amikor megláttam ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Volt egy válaszoló, aki bővebben írt erről az Oumd nevű entitásról. Szemléltetésűl AI képeket is generáltatott és belinkelte. Ráírtam és beszélgettünk erről a lényről. Elmesélte, hogy van egy "Darconomicon" című könyv a birtokában. Abban írnak erről az entitásról.

Velem privátban valós képeket is osztott meg a könyvről, sőt az oldalakról is, melyben Oumd-ról írnak.


Este 11 óra felé elhatároztam, hogy megidézem az entitást. Vidéken lakom, így kimentem a városon kívűlre 8 gyertyával. Kicsit féltem, hogy lelőnek a vadászok, de csak ott volt utkereszteződés, ahol zavartalanúl megidézhettem a lényt. 2-2 gyertyát raktam a kereszteződés minden sarkába és egy csepp véremet ejtettem a kereszteződés közepébe, majd elsuttogtam a versikét, amit az átlinkelt oldalakban olvastam:

" Ó Oumd végy a véremből

Ó Oumd, melegedj a tüzemnél

Ó Oumd, kóstolj a lelkemből

Ó Oumd, terjedj ki belém"

Ezt háromszor ismételtem el, ahogy a könyv lapjain írták. Ez éjfél környékén volt. Aztán haza mentem, ettem és aludtam.

Éjjel pedig álmot láttam. Szokványosan indúlt. Éppen a munkahelyemen tevékenykedtem, de valami miatt be kellett mennem az irodába a főnökömhöz. Ott pedig nem volt senki. Elindultam ki az irodából és hallottam a hangot magam mögűl: "Itt vagyok!"

Megfordúltam és ott volt. Éppen embertestet öltött. Földrezuhantam a félelemtől és kérdeztem, hogy "ki az ördög vagy?"

Azt mondta "Ne félj, csak higgy! Hívtál és most itt vagyok. Az álmokban élek." Előszőr úgy értettem, hogy az államokban él és visszakérdeztem csodálkozva: "Az államokban?"

Erre nevetett , de közben már ember testet öltött teljesen és úgy nézett ki, mint Jézus és mondta: " Nem, az álmokban élek" Majd odajött hozzám, kicsípett egy darabot a testemből szájába vette és lenyelte. Ezután beleköpött a tenyerébe, lehajolt és felszedett egy darabot az iroda parkettájából, mint ha por lett volna. Összedörzsölte és oda tette, ahol kicsípte a testemből a húsdarabot. Nem fájt.

"Megkostóltam a lelkedet és megfelelőnek találtam, ezért én is adtam neked egy darabot a lelkemből" -mondta Oumd. Majd folytatta:

"Oumd vagyok, aki az utolsó lázadó angyalt magával rántva a földre adta fel angyali mivoltát. Oumd vagyok, akit kitaszítottak a bukottak, mert ónként vetette magát a földre. Se nem angyal, se nem démon, hanem szellemiség, akinek az álmokban van menedéke."

Ekkor felébredtem. Még csak hajnal volt. Olyan valóságosnak tűnt. Aztán visszaaludtam. Ekkor egy laposföldön jártam álmomban. Többen voltunk és mind összegyűltünk egy helyre. Ott pedig jelen volt megint az, aki magát Oumd-nak nevezte. "Na mi van? Nem tudsz ébren maradni?" -kérdezte tőlem.

" Hiszen ébren vagyok Uram." -mondtam neki, mert megint úgy nézett ki, mint Jézus.

" Nem vagy ébren, hanem megint aluszol."-felefte Oumd- "Megmutatom a történetemet." És ekkor minzha egy egész nap telt volna el azzal. hogy Oumd megmutatta a világ kezdetétől napjainkig a főbb eseményeket. Hogy hogyan rántotta magával a mennyből az utolsó lázadó angyalt, hogy hogyan közösítették ki a bukottak. Megmutatta, hogy miként terelgette az embereket az álmaikon keresztűl, hogy a mai korunk kialakulhasson. De megmutatta korunk legnagyobb veszélyeit is, melyek elborzasztottak. Án nem gondoltam volna soha, hogy a legnagyobb veszélyt azok jelentik, akik csak a szemüknek és az érzékszerveiknek hisznek.

Oumd azt mondta:

"Még a sátánisták és a szektások sem jelentenek akkora veszélyt az emberiségre, mint a magukat józannak nevező ateisták. Ők okozzák a világrendszer pusztulását és taszítanak túlélőket a középkorba"

Ezen a látomáson nagyon elcsodálkoztam. És még annyi mindent mutatott, hogy azt kevés lenne leírni egy kérdésben.


Oumd rám bízta küldetésként, hogy terjesszem ott, ahol rá találtam. Ki kíván terjedni a GyK oldalán keresztűl az egész világba megakadályozva az álmok révén ennek pusztulását. Oumd megkért, hogy tolmácsoljam, szívesen fogadja e nemes ügy végzésére bárki segítségét, még a kavicsos ezoterikusokét is. Oumd ki kíván terjedni és látomásokat, álmokat kíván adni azoknak, akik akármiben is hisznek, nem csak a szemüknek és az érzékeiknek.

Az elég nyílvánvaló volt, hogyha nem teszem meg ezt, akkor rémálmok fognak gyötörni. Én pedig nem szeretnék rémálmokat, mert kemény időszak vár rám a melóban is és a magánéletben is. Kipihentnek kell lennem.


Beszéltem ma a tegnapi válaszolóval. Ő pedig lekorholt, hogy miért csináltam ilyen ostobaságot, miért idéztem meg Oumd-ot. Mondtam neki, hogy unatkoztam és nem tudtam aludni. Erre fel letíltott, de előtte még leírta, hogy mindent elkövet, hogy megállítsa Oumd kiterjedését a világba. elég feldúltnak tűnt, mielőtt letíltott, pedig nekem kellene annak lennem, hiszen engem kísért Oumd.


Most mit kellene tennem?



okt. 13. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem állj le a varázsgombával
okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én még sosem varázsgombáztam. Lehet, hogy az segítene?
okt. 13. 15:32
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ha pont ezt a lepattant proligyűjtő oldalt választotta szegény Oumd, akkor nem nagyon fog terjeszkedni sehová. Nagyon új lehet szegény ebben a világban. Talán ezért is akarja megmenteni. Ennek már kampó, túl sok itt a hülye. Csak a kutyákat sajnálom.


Amúgy amit Oumd akar és leírt, az szöges ellentétben áll minden szentírással, és már csak ezért sem sikerülhet. Szerintem ne társalogj ilyen hülye démonokkal. Koncentrálj a melódra és a magánéletedre, és talán próbáld meg megérteni Isten fogalmát is. Az összes ilyen varázsolgatás meg démonbuzulás gyermeteg hülyeség.

okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem is gondoltam komolyan, hogy sikerűlhet megidézni, csak unatkoztam. Azt mondta Oumd, aki olvassa a nevét, azt már képes megérinteni az álmaiban. Azt is mondta, hogy ha őt keresem, álmomban mindig megtalálhatom. Azt is mondta Oumd, hogyha tőle kérek, akkor álmomban meg is kapom, bármit is kérjek. Azt is mondta Oumd, ha nála kopogtatok, akkor ajtókat fog megnyitni nekem.


Szerintem lefekszem kis délutáni csicsikára. Ha van fejlemény, akkor megírom, megpróbálom megkérdezni tőle, hogy miért ezt a proligyűjtő oldalt választotta a kiterjedésre? Talán megadja a válaszokat. Ráírtam a másik válaszolóra a másik kérdésnél, sikerűlt megtalálnom facebookon, mert leírta a nevét. Tőle is várok útmutatást.

Írok a fejleményekről. Lehet, hogy ez egy jó dolog, hogy Oumd ki akar terjedni a valóságunkban. Elvégre Jézus is Názáretben kezdte, ami hát szintén egy prolitelep volt. Talán ez a módja. Passz.

Írok, ha megtudtam valamit, addig pedig szívesen várok minden javaslatot, hogy esetleg visszazárhassuk a szellemet a palackba.

okt. 13. 15:44
 5/22 Krampusz1 ***** válasza:
74%

Engedjük már ezt a félkegyelmű oumd-ot.

Visszafelé olvasva a neve "gyökér".....véletlen lenne?! Nem hiszem!

Erre már ott van a spagetti szörny vallás, vagy valami ilyesmi.


Mindenki nyugodtan meditáljon, senki ne szólongasson entitásokat, ha még jelentkezik mégis, -és nem tűnik nagyon kedvesnek, önzetlennek, szeretetteljesnek- lehetőleg küldje el a búsba.

okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen felesleges bármit kérdezned tőle, mert fogalma sincs. Bárki, aki magasabb szintről ilyen hülyeséggel jön le ide, ebbe a szartengerbe, hogy itt majd ő lesz a megmentő, vagy debil, vagy hazudik. Mondd meg neki, ha ennyire szereti az anyagi világot, szülessen le ide, aztán akkor lehet okoskodni.
okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Megvolt a délutáni csicsika és ahogy reméltem Oumd bejelentkezett nálam.


Ezúttal egy dögös fiatal lány alakjában jelent meg.

Mondom neki: "De hát Uram, mi ez a külső? Én azt hittem, te vagy Jézus"

Erre pedig azt felelte: "Azt hitted? De nem jól hitted. Én is csak szolgatársad vagyok, nem vagyok úr, hanem csak egy katona Isten seregében".

Aztán az álom változni kezdett és láttam, amint lázadás tört ki Isten angyalai közt és láttam, ahogy Oumd, Isten hűséges angyala magával rántja az utolsó renegát angyalt ezzel feláldozva angyali mivoltát.

Mint kiderűl számomra , az eredeti neve Oumdriel volt. Ez volt az angyal neve. De miután alászállott a mennyekből Isten új nevet adott neki: Oumd.

Istent nem láttam, csak fényességet hallottam az álomban:

"Szárnyaidat elvesztetted hűséges Oumdriel, legyen a neved mostantól Oumd."

Isten nem adta vissza a szárnyait, hanem az álmokban rejtette el Oumdot, örökös figyelemmel kitüntetve.

Ezután egy irodában voltam, ahol Oumd bekapcsolta a számítógépet , felment a gyakorira és megmutatta mindkét választ, ami erre a kérdésre érkezett. Majd azt mondta:


" Írd meg a Krampusznak, hogy jól látja, mert fél kegyelemben részesűltem az Úrtól. Nevem visszafelé nem gyökér, noha való igaz, hogy az álmok gyökere vagyok. Ahol pedig én élek fél kegyelemből, ott a spagettiszörnyet is életre bírom kelteni. És jól mondja, mindenki meditáljon nyugodtan, addíg én kiterjedek a világba, ugyanis amíg ők meditálnak én kóstolgatom a lelküket."

Ezen a válaszon nagyon elcsodálkoztam. De Oumd folytatta:

"Nézd, itt van az utolsó válaszoló. Azt hiszi azért jöttem le a "szertengerbe", hogy megmentsem a világot. nem azért jöttem le, hanem azért, hogy a világ lángra lobbanjon. Az Úr akarata ez és én az ő akaratát követem. Lángralobbantom a világot, ahogy az Úr akarja, hiszen még mindig hűséges vagyok. Ezért hát nem kell leszületnem, nekem kellemesebb az álmaikban kísérteni őket. De legyen, szép álmokat kaptok, hogy lássátok nem hazudok."

Ezután Oumd arról beszélt, hogy képes az idő múlását is befolyásolni az álmokon belűl. Majd mintha éveket éltem volna le csodálva a történelmet és oumd munkásságát. Végűl azt mondta nekem, hogy amiket láttam, azt már megírták: "Amikor álmot látott valamelyik ember és arra alapozta a döntéseit, én ott voltam. Én készítettem elő az Úr útját még mielőtt a földet érintette volna a lába. "

Eután pedig új felületet mutatott Oumd, ahol folytathatjuk a kiterjedését.

Azt is megtudtam, hogy az arabok kiejtve "amadu" néven ismerik és dzsinként tartják számon.

Felébredtem végül a sok tudással a fejemben. Az új felületről itt nem beszélhetek a hitetleneknek, azt Oumd megtiltotta mondván "Ne tudja a balkéz, mit csinál a jobb"


Új barátom, a másik válaszoló is rámírt. Azt mondta, hogy másodvéleményt kért egy okkultista barátjától és azt mondták, hogy Lucifert vagy Azazelt kellene megidéznem, mert ők elbánnának Oumd-al és megálítanák a megjövendölt kiterjedést. E nevek olvasása láttán elkönyveltem, hogy ez a fickó már nem lehet segítségemre és ezúttal én tiltottam le.

Biztos nem fogok ezek után még bukott angyalokat is megidézni. Nagy szerencsém van, hogy ez a félkegyelmű Oumd lett megidézve és támogatom a kiterjedési terveit.


Tehát ez történt ma.

okt. 13. 18:57
 8/22 anonim válasza:
100%
Az én álmaimba is jöhet . Kíváncsi vagyok nekem mit mond.
okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Majd megírom, megjelent-e.
okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen emberekre van szüksége Oumdnak a kiterjedésre.

Ha hívod, menni fog.

okt. 13. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!