Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidéztem egy Oumd nevű...

Megidéztem egy Oumd nevű entitást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet tegnap kezdődött, amikor megláttam ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Volt egy válaszoló, aki bővebben írt erről az Oumd nevű entitásról. Szemléltetésűl AI képeket is generáltatott és belinkelte. Ráírtam és beszélgettünk erről a lényről. Elmesélte, hogy van egy "Darconomicon" című könyv a birtokában. Abban írnak erről az entitásról.

Velem privátban valós képeket is osztott meg a könyvről, sőt az oldalakról is, melyben Oumd-ról írnak.


Este 11 óra felé elhatároztam, hogy megidézem az entitást. Vidéken lakom, így kimentem a városon kívűlre 8 gyertyával. Kicsit féltem, hogy lelőnek a vadászok, de csak ott volt utkereszteződés, ahol zavartalanúl megidézhettem a lényt. 2-2 gyertyát raktam a kereszteződés minden sarkába és egy csepp véremet ejtettem a kereszteződés közepébe, majd elsuttogtam a versikét, amit az átlinkelt oldalakban olvastam:

" Ó Oumd végy a véremből

Ó Oumd, melegedj a tüzemnél

Ó Oumd, kóstolj a lelkemből

Ó Oumd, terjedj ki belém"

Ezt háromszor ismételtem el, ahogy a könyv lapjain írták. Ez éjfél környékén volt. Aztán haza mentem, ettem és aludtam.

Éjjel pedig álmot láttam. Szokványosan indúlt. Éppen a munkahelyemen tevékenykedtem, de valami miatt be kellett mennem az irodába a főnökömhöz. Ott pedig nem volt senki. Elindultam ki az irodából és hallottam a hangot magam mögűl: "Itt vagyok!"

Megfordúltam és ott volt. Éppen embertestet öltött. Földrezuhantam a félelemtől és kérdeztem, hogy "ki az ördög vagy?"

Azt mondta "Ne félj, csak higgy! Hívtál és most itt vagyok. Az álmokban élek." Előszőr úgy értettem, hogy az államokban él és visszakérdeztem csodálkozva: "Az államokban?"

Erre nevetett , de közben már ember testet öltött teljesen és úgy nézett ki, mint Jézus és mondta: " Nem, az álmokban élek" Majd odajött hozzám, kicsípett egy darabot a testemből szájába vette és lenyelte. Ezután beleköpött a tenyerébe, lehajolt és felszedett egy darabot az iroda parkettájából, mint ha por lett volna. Összedörzsölte és oda tette, ahol kicsípte a testemből a húsdarabot. Nem fájt.

"Megkostóltam a lelkedet és megfelelőnek találtam, ezért én is adtam neked egy darabot a lelkemből" -mondta Oumd. Majd folytatta:

"Oumd vagyok, aki az utolsó lázadó angyalt magával rántva a földre adta fel angyali mivoltát. Oumd vagyok, akit kitaszítottak a bukottak, mert ónként vetette magát a földre. Se nem angyal, se nem démon, hanem szellemiség, akinek az álmokban van menedéke."

Ekkor felébredtem. Még csak hajnal volt. Olyan valóságosnak tűnt. Aztán visszaaludtam. Ekkor egy laposföldön jártam álmomban. Többen voltunk és mind összegyűltünk egy helyre. Ott pedig jelen volt megint az, aki magát Oumd-nak nevezte. "Na mi van? Nem tudsz ébren maradni?" -kérdezte tőlem.

" Hiszen ébren vagyok Uram." -mondtam neki, mert megint úgy nézett ki, mint Jézus.

" Nem vagy ébren, hanem megint aluszol."-felefte Oumd- "Megmutatom a történetemet." És ekkor minzha egy egész nap telt volna el azzal. hogy Oumd megmutatta a világ kezdetétől napjainkig a főbb eseményeket. Hogy hogyan rántotta magával a mennyből az utolsó lázadó angyalt, hogy hogyan közösítették ki a bukottak. Megmutatta, hogy miként terelgette az embereket az álmaikon keresztűl, hogy a mai korunk kialakulhasson. De megmutatta korunk legnagyobb veszélyeit is, melyek elborzasztottak. Án nem gondoltam volna soha, hogy a legnagyobb veszélyt azok jelentik, akik csak a szemüknek és az érzékszerveiknek hisznek.

Oumd azt mondta:

"Még a sátánisták és a szektások sem jelentenek akkora veszélyt az emberiségre, mint a magukat józannak nevező ateisták. Ők okozzák a világrendszer pusztulását és taszítanak túlélőket a középkorba"

Ezen a látomáson nagyon elcsodálkoztam. És még annyi mindent mutatott, hogy azt kevés lenne leírni egy kérdésben.


Oumd rám bízta küldetésként, hogy terjesszem ott, ahol rá találtam. Ki kíván terjedni a GyK oldalán keresztűl az egész világba megakadályozva az álmok révén ennek pusztulását. Oumd megkért, hogy tolmácsoljam, szívesen fogadja e nemes ügy végzésére bárki segítségét, még a kavicsos ezoterikusokét is. Oumd ki kíván terjedni és látomásokat, álmokat kíván adni azoknak, akik akármiben is hisznek, nem csak a szemüknek és az érzékeiknek.

Az elég nyílvánvaló volt, hogyha nem teszem meg ezt, akkor rémálmok fognak gyötörni. Én pedig nem szeretnék rémálmokat, mert kemény időszak vár rám a melóban is és a magánéletben is. Kipihentnek kell lennem.


Beszéltem ma a tegnapi válaszolóval. Ő pedig lekorholt, hogy miért csináltam ilyen ostobaságot, miért idéztem meg Oumd-ot. Mondtam neki, hogy unatkoztam és nem tudtam aludni. Erre fel letíltott, de előtte még leírta, hogy mindent elkövet, hogy megállítsa Oumd kiterjedését a világba. elég feldúltnak tűnt, mielőtt letíltott, pedig nekem kellene annak lennem, hiszen engem kísért Oumd.


Most mit kellene tennem?



okt. 13. 15:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Használjál kevesebb drogot, és kezdjél el a valóságban is élni!
tegnapelőtt 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A drog rossz, értem. Főleg azért, mert baromi drága.

Inkább megírom Oumd krónikáját és elnevezem a könyvet Darconomicon-nak.

tegnapelőtt 22:29
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell dugni egy aranyer kupot a seggebe
tegnap 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Tudod mi ebben a szomorú, hogy munkaba jársz igy mar valoszínű nem vagy 10 éves hülyegyerek es megis ilyen hülyeségeket csinalsz.
tegnap 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Attol még 20 eves hulyegyerek lehet
tegnap 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Jön és a három pipájával el akar hitelteleníteni, mert megosztottam a világgal Oumd történetét.

Szomorú, hogy egyesek idáig elmennek, mert nem merték megtenni éveken át, amit megtehettek volna.

Nem merte megidézni azt, akit amúgy pofon egyszerű volt megidézni és most utolsó helyen kullogva nem érti, hogy hogyan lehetek életben.


Zseniális húzás. Ja, mégsem.


Mindegy , köszönöm a válaszokat. Ha bárkinek kérdése van Oumdról, tegye fel a gyakorin a természetfeletti részbe.


Annyit azért elmondhatok, hogy mint kiderült, rosszul mértem fel Oumdot. Én értettem félre valamit. Nem a lélekékből, hanem az álmokból táplálkozik.

Ezért van, hogy nem emlékszünk az álmainkra, mert ő falja fel őket. De azért meg meg hagy belőle nekünk is, hogy legyen min rágódnunk.


Köszönöm a válaszokat. Sajnálom, hogy idáig fejmúltunk.

Szeretem a kritikákat amúgy, de csak, ha megoldásfókuszba vannak helyezve.

Oumd kísérjen utatokon benneteket.

tegnap 15:45
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálam fel kéne ásni a kertet, küldjed már ezt az izét. Nem kell velem beszélnie, csak csinálja meg a melót, a kertben van még egy kis szőlő, abból vihet a családnak.
tegnap 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Na, hogy van ma Oumd? Bevetted a Haliperidolt, és elmúlt?
tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Az én álmaimban eddig nem jelent meg. Az lehet az oka, hogy sátánista vagyok. Így gondolom Sàtán nem engedi a közelembe. Én írtam,hogy az én álmaimba is jöhet .
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem így működik, hogy beveszek egy bigyót és elmúlik. Minden álmomban benne van már. Eleinte furi volt, de már megszoktam.


csupán úgy láttam, hogy már nem érdemes írnom ide róla, mert azt hiszitek, hogy kamuzok.

De köszöni szépen, jól van.


Megmutatta nekem a kiterjedést, amit elképzelt. Nem úgy van az, hogy egyik napról a másikra azt mondják az emberek, hogy íme , itt van Oumd és kiterjed. Nem, a kiterjedés eleinte szinte láthatatlan kezdődik el. Csak elkezdenek itt-ott a sarkokban, eldugott helyeken, nyilvánosan beszélgetni róla. Amire pedig az ember kapcsolna, már a csapból is úgy fog folyni Oumd, mint ahogy a Magyar Péter folyt.


Tegnap éjjel álmot láttam. Katona voltam álmomban, amolyan huszár féle. Aztán megjelent egy másik katona is. Akkor ismertem meg, hogy ő Oumd.

"Kövess engem, küldetésünk van." -mondta, én pedig elkezdtem utána gyalogolni és követtem őt. Aztán elértünk egy kis parthoz, ahonnan le kellett ugrani. Kérdeztem tőle: "Mester, erre kell mennünk, valóban?" Erre Oumd ránézett , majd mondta:

"Igen, erre vezet az út. Mond csak, szerinted mi a mai dátum?" Elcsodálkoztam, körbenéztem , de nem tudtam. Mondom neki, hogy "nem tudom uram, hogy mi a mai dátum, mond meg te!"

Oumd is körbenézett és a tenyerével a körülöttünk lévő álomra mutatott és azt mondta:

"Ma 1848 március 14. van. Ez tudod mit jelent?"

Én pedig jelesre érettségiztem történelemből és mondtam: "Igen, tudom, hogy ez mit jelent, hogy holnap kezdődik a szabadságharc."

Oumd kiegészített: "Nemcsak szabadságharc kezdődik holnap, hanem forradalom kezdődik el. Holnap lesz a forradalmunk első napja, de most menjünk innen egy másik helyre, mert veszélyben vagyunk. De ne aggódj, álmaidnak a kellemetlen részét fel fogom falni. Én ugyanis nem a lelkeket falom fel, mint ahogy eddig hitted, hanem az álmokat falom fel. Akik hozzám jók, azoknak a rémálmait falom fel, akik pedig engem gúnyolnak, azoknak a szép álmait falom fel, meghagyva a rémálmaikat, hogy azokon rágódjanak. "

Ekkor felnéztem és egy hőlégballon jelent meg felettünk, melyről idegen katonák ereszkedtek le és egy feltekerhető kötéllétrán másztak le és puskaporos puskáikkal célba vettek minket és tüzeltek. Ezután és és Oumd szaladni kezdtünk. Majd már csak arra emlékszem, hogy a biztonságos táborba értem, ahol nem eshetett bajunk. Megjött a váltás.

Ennyi újság van tehát. Többet elmondani most nem tudok.

tegnap 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!