Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik, hogy félek a macskám...

Létezik, hogy félek a macskám szellemétől?

Figyelt kérdés

Két hete meghalt a macskám, 6 éves volt és mindennél jobban szerettem.

A házban élt, és most bármerre nézek a házban olyan nyomasztó és félelmetes , mintha itt lenne szelleme. Persze nagyon hiànyzik, de azt érzem ilyen sötétség lengi körül a házat, ez normàlis, vagy el fog múlni?



júl. 22. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Normálisnak normális, csak ennek az ezotériához és a szellemekhez nincs sok köze, sokkal inkább a gyászfeldolgozáshoz. Amit a macskád szellemének hívsz, az valójában az érzelmeid kivetülése. Persze el fog múlni idővel, amint feldolgozod az elvesztését.
júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha a macskád szelleme lenne, az szerintem inkabb jó érzéssel, vigasszal töltene el. Bizonyára szomorú, depis vagy a cicád elvesztése miatt. Ezt megérezhetik bizonyos entitások, akiket ezek az érzések odavonzhatnak.

Esetleg még az lehet, hogy a cicád érzései, a félelem, fájdalom, szomorúság, amiket távozáskor átélt, azok maradék energiaként ott lehetnek még. Az én cicám urnája a szobámban van. Ott vannak körülötte a kedvenc játékai, olyan dolgok, amiket szeretett. Néha gyújtok neki mécsest, teszek virágot. Szerette is ezeket. Ha ott is volna a szelleme, nem kell tőle félni. Csak vigyázna fentről rád.

júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Én szerintem ez a határozottan csak a te fejedben van a nyomasztó és félelmetes,sötétség rész.


Változtasd meg a gondolkodásodat.

Ha a gondolataidat szándékosan jó irányba tereled akkor elmúlik és kész.

Néz vígjátékokat,menj mozizni esetleg strandra.


Egyébbként ,ha tárgyak nem mozdulnak el a helyükről akkor honnan veszed azt ,hogy ezeket az érzéseket,gondolatokat ő csinálja?!

júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretted akkor nincs okod félni tőle! Én régen amikor még nagyon fiatal voltam, az én hibámból elpusztult a macskám és tudom hogy nem fogjátok elhinni mert ez már horrorfilmekbe illik! De visszajárt a szelleme minden éjjel! Sőt az első alkalommal nappal volt és onnantól kezdve minden éjjel eljött és perceken keresztül hallottam a keserves nyávogását :( És a nyávogás mellett mindig hallottam egy elektromos berregés hangot! Úgy féltem hogy azt elmondani nem tudom! És biztos hogy nem csak beképzeltem, mert egy alkalommal a bátyám is ott aludt velem a szobában és ő is hallotta!
júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is hallok néha ilyen kattogást, meg ilyen elektromos hangokat és ez ijeszt meg engem is, de lehet én is beképzelem, hogy ő csinálja ezeket.
júl. 23. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Hiányzik neki, hogy sosem vettél neki Whiskast, pedig a macskák azt szeretik. Tegyél ki neki az alma elé, had térjen meg a mennyekbe a lelke és falatozzon egy jót még halálában szegényke
júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
61%
Létezik, hogy 2024-ben félsz a macskád szellemétől?
júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22%

És ha tényleg ott van a szelleme? Nem hiszem, hogy ártani akarna neked, maximum még egy kicsit a gazdájával lenni- lehet még fels em fogta, hogy meghalt.

Félünk attól, amit nem ismerünk, de miért akarna a saját macskád "szelleme" (már ha tényleg ott is van) bántani?

júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
F*szért kellett nullára pontozni? Előttem ugyanezt mondták és fel vannak pontozva. Idióta csürhe.
júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!