Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehet ez a lény?

Szerintetek mi lehet ez a lény?

Figyelt kérdés

[link]


németet tanultam így csak a szöveg kis részét értem:/


2010. okt. 31. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Átverés,nem lehet így kinagyítani egy kép részét.Próbáld ki, hogy kb. 200x osra növeled, és még HD képen sem fog így látszani.
2010. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
asszem erről már hallottam. ez vmi torzszülött bárány, vagy mi a csdda, és halottan jött a világra, semmi több
2010. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy sima mutáció.

Pl erről az állatról sem tudná megmondani senki, hogy micsoda, hogyha nem lettek volna szemtanúi a megszületésének: [link]

2010. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Jaj ugyan már! Másokkal ellentétben, én nem mondom azt hogy bolondság. Lehet hogy géppel, egy képszerk.programmal csinálták. DE! ha mégsem, akkor előfordul, hogy két állat külömböző fajcsoportból közösül, így mutáns állat jön a világra. Ami 98%-ban azzal a következménnyel jár, hogy nagyon rövid ideig él, vagy holtan születik.
2010. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy halott disznó, aminek lerágták az orrát a vadak.
2010. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez a lény hasonlít a "chupacabra"-ra.

[link]

2011. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!