Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátnőimmel démont szeretné...

A barátnőimmel démont szeretnénk idézni, hogy kedjünk mit csanoltok?

Figyelt kérdés
Aki pórbálta vagy halott róla az írjon léci, hogy mi is ez igazából meg, hogy is müködeik egy két dolgot presze tudunk pl az 5 ágúcsillag nyújt védelnet meg egyebeket.
2010. okt. 8. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:48


ha komolyan gondoltad volna, akkor azt mondanám, nem vagy kezdő, hát tedd, szíved joga, de a leányzók akkor se játszanak ilyenekkel, mert rengeteg veszedelmes dolgot elszabadíthatnak..

2010. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Na idefigyelj,nehogy megpróbáld !! és ezt mindenkinek írom !!!! nekem volt egy ismerősöm akit megszált egy szellem,nagyon furán viselkedett és ez hogy egyszer buta volt és szellemet idézet (főleg úgy,hogy nem tudott róla semmit) elba*zta az egész életét!! persze az embernek nem lett komoly baja,mert hamar kiűzték belőle,de ha mondjuk 3 hónapig "benne" marad a szellem,akkor agykárosodást szenvedhet,sőt öngyilkosságra is kényszeríthette volna a szellem ... szóval sóse idézzetek szellemet, maximum úgy hogy vannak közöttetek gyógyítok (nem egy mert egy gyógyítot is simán megszálhat a szellem!!)
2010. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
agykárosodást nem, de személyiségtorzulást szenvedhet.
2010. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Démonok nem léteznek az ötágú csillag is pár vonal, amit grafittal odarajzoltok, úgy hogy a súrlódás miatt a leesnek róla darabok, és az égvilágon semmi mást nem csinálnak, csak ott maradnak és kész. Ne csináljátok már ezt a sok hülyeséget!:D Jó van. hogy felakarjátok deríteni az ismeretlent, mert az izgalmas, de semmi értelme, ha az nem létezik. Szóval inkább valami jobb dologgal üssétek agyon az időt, teszem azt mozi, pasi, koncert, vagy pizsamaparti (mit tudom én, mit szoktak a csajok csinálni :D [12/F]). Ezek mind kifizetődőbb és tartósabb szórakozások, mint a kitalált babonák, meg szellemek és a többi cuccosok.


A többi szellemidézős , jósoltatós, boszorkány vagyokos csaj vitatkozását várom, szeretek ezekre válaszolni, ha unatkozom. :D

2010. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
61%
De mégis minek akartok ti démont idézni? Nincs elég belőlük itt, akiket élő embereknek hívunk???
2010. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát csak rajta. De ha kezdő vagy már pedig az vagy. akkor inkább egy olyat hívjatok segítségül aki már tényleg csinálta. Az 5 ágú csillagot lefelé mutat (pentagram)az a pokol felé mutat. Démonok is elvileg onnan származnak. Szóval ha magadat valami sátánistának gondolod akkor a Sátánról és a démonokról sem a hagyományos keresztényi felfogás él benned. Ebből csak azt akarom kihozni hogy hiszel benne tehát a démon segíthet neked. A démonok nem gonoszak persze megszállják az embert megölik őrületbe kergetik, de a hitetleneket vagy a keresztényeket. Elég komoly dolog az biztos. Quija tábla tökéletes hozzá. Viszont tényleg kell egy tapasztalt ember. Ha sikerül megidézni és elfogadod a a Sátánt mint az uradat akkor akár még a pokolba is be lehet pillantani. Hiszen a pokol nem ember gyűlölő. szívesen kifejtem részleesen is de ezt itt nem teszem meg. A legfontosabb egy profi a démont nem lehet feldühíteni. nekem van ismerősöm aki végrehajtott ilyen szertartást több is. Bántódásuk nem lett sőt pozitív élménnyel zárták a dolgot. Az egyikőjük az angyalokat is látta. Elmesélhetem azt is elmondták. Jó magam nem vettem részt ebben ateista ember létemre nem is akarok de egyszer én is kipróbálnám. Ismerősök által átélt dolgokat én elhiszem nem hazudnának pláne úgy hogy ők ne is ismerik egymást. A démont vissza is kell küldeni. Aliester Crowly vagy Gilles de Rai. Őket nézzétek meg. belebotlotok Anton Lavey nevébe is de vele nem kell törődni.
2010. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ordítsatok azt hogy

'démon,démon gyere ki'

2010. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

11:06-os:


" démonok nem gonoszak persze megszállják az embert megölik őrületbe kergetik, de a hitetleneket vagy a keresztényeket. Elég komoly dolog az biztos."


Jó vicc! Keresztényt épphogy nem tud megszállni, mert Isten Szellemének védelmében él! Isten elől meg menekülnek a démonok, főleg Jézustól. Szóval ekkora fatális lükeséget írni. Ez az amikor valaki olyan beszél démonokról, Sátánról, Istenről és kereszténységről, aki azt se tudja mi fán terem!

2011. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!