Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a barátnőimmel?...

Mit csináljak a barátnőimmel? (szerelmi tanácsok)

Figyelt kérdés

A két leges legjobb barátnőm fülig szerelmes és mondhatni hogy szenvednek miatta. Kezdjük az egyikkel. E már 2 éve reménytelenül bele van esve P-be, akit már többnyire nem érdekel szerintem, vagyis most újra jóban lettek, és E röpköd a boldogságtól, de a 2 évnyi mély depressziója után (amit az előző szakítás okozott P-vel) nem biztos, hogy én annyira felhőtlenül örülök ennek. Lehet, hogy rossz barát vagyok, de nem tudom, hogy most hagyjam meg biztassam e, vagy pedig mondjam el az aggályaimat? Nem szeretném ha most megint mondjuk pár hónapnyi boldogság után évekig megint azon kéme fáradoznom, hogy a mínuszokban lévő hangulatát tornászgassam fel minél magasabbra. Lehet, hogy önző vagyok, de ennyi belefér.

A másik nehezebb problémám, az L. Teljesen beleszeretett V-be aki már csak azért sem a kedvencem mivel 20 éves, és L meg csak 15. (Jöhettek azzal, hogy korai még a szerelem meg ráérnek vele, de ezt hiába mondanám nekik, mert én is így gondolom) Tehát V szakított nem rég a volt barátnőjével és szerintem csak arra kellett neki L, hogy elfeledtesse, és csak szórakozik vele szerintem. L pedig alapvetően egy életvidám boldog valaki akit még sohasem láttam ennyire szomorúnak egy f*sz miatt. De nem érdekli, hogy mit mondanak neki mert 'NEKEM KELL V!', és nem tudom kinek mennyire ismerős az amikor a barátnője már majdnem elfelejtette de aztán a fiú újra belép az életébe és sikeresen lerombol mindent amit eddig alkottál. Ez egyébként E-re is igaz. Ami L-t illeti, itt úgy érzem, hogy maximálisan az lenne a megoldás ha V-t kigolyóznánk a képből, csak nem tudom hogyan csináljam. Kérlek segítsetek! Tönkreteszik az én életemet is és nem akarom, hogy a sajátjuk kárára is mennyen, meg a tanulás rovására.


2011. szept. 17. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
mondd el a 2 barátnődnek, hogy te ezt hogy gondolod, és nem akarod, hogy újra depisek legyenek. ha van eszük, elgondolkoznak rajta, és nem lesznek ilyen naivak. ha lesz*rják amit mondasz, és ugyanúgy csorognak a 2 pasi után, akkor ne érdekeljen. ő dolguk, ők döntenek, ők járják meg :) te szóltál. foglalkozz a saját dolgaiddal, és ne hagyd, hogy a bnőid rossz kedve majd hatással legyen rád :) légy egy kicsit önző :D
2011. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!