Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, hogy ne féljek?

Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Hamarosan elkötözünk egy kertes házba.Elég régi ház.Igaz én még nem tapasztaltam természet feletti dolgokat,de hiszek az ilyesmiben.Attól félek,hogy mi van ha ebben a házban történik majd valami?Hogyan deríthetném ki?A páromnak nem merem mondani,mert ő nem hisz az ilyenekben.Valaki,valami ötlet?
2010. aug. 30. 12:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Különben az az érdekes, hogy én is ilyen vagyok. Laktam egy helyen, el akartam költözni, ami nekem tetszett, odaköltöztem és nem is féltem soha. Aztán megismertem a barátomat, és ez a lakás meg olyan félelmetes volt, elég nagy lakás, minden olyan fehér, még a függönyök is, olyan mint egy szellemkastély. Éjjel ki se merek menni wc-re, mert halálra parázom magam, hogy mikor fogok szellemet látni. Mondjuk még nem láttam sosem, de mégis bennem van a félelem. A saját lakásomban meg nem félek soha. Elég szar itt, még van hogy fürdeni sem akarok este, mert félek a kádban is, valahogy a fürdőszoba is olyan nagy és félelmetes, néha úgy be tudok parázni itt :)


Baromság, mert tudom, hogy nem kell félni, és nincs is itt szellem, de mégis valahogy bennem van ez a hülye félelem.

2010. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!