Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit tegyek, h ne féljek?

Mit tegyek, h ne féljek?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy néninél,aki sok igaz dolgot elmondott velem kapcsolatban, mielőtt bármit is kérdezett volna...

Többek közt azt is, h két nagy átok van rajtam, szüleimen is és a házunkon is, és h a házunk alatt valaki el van ásva.:S Egyedül vagyok itthon éjjelenként, és már most nagyon félek, pedig most még nem vok egyedül.:S

Mivel nyugtathatnám meg magam?

HISZEK A NÉNINEK.


2011. jan. 25. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mondogasd magadban,hogy nem félsz nem fog senki se bántani stb.. nem jön elő a hulla a házatok alól mint 1 zombi nyugi :D
2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb.2o éve, amikor felépitették a házat, akkor történtek itt fura dolgok,...anyum látta, h mozog a függöny, majd valaki lent mozgatja a kilincset, majd lementek, akk fent az emeleten,... azt mondta akkor egy jós, h egy szellem bejár a házba... és ha most igy össze kötöm a két dolgot, h akkor mit mondott a néni, meg most ez a néni, akk elég logikus.:S
2011. jan. 25. 20:20
 3/10 tetris ***** válasza:
51%
Visszamennék a nénihez, hogy megtudjam, ki van elásva a ház alatt.
2011. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valamikor régen egy idős "félcigány" asszony elkezdett tanítani magyar kártyából vetni. Akkoriban még próbálgattam is, de felhagytam vele. Kb. fél évvel ezelőtt szóltak, hogy Kukutyinból itt van a városunkban egy "látó", menjek el hozzá, mert nagyon sok jót és igazat mond. No mondom, megnézem: Elkezdte mondani, azt látja az aurámon, hogy nagyon "fejlett" személyiség vagyok, még sokra viszem, a következő héten tart tanfolyamot és menjek, végezzem el. Öt hétvége, és hétvégenként csak 3000.- Ft. Mondtam neki, bocs a hétvégék nekem nem jók. Akkor elővette a magyar kártyát, kivetette, és azt mondja, hogy sötét alakok vannak körülöttem, rontás van rajtam. Menjek el hozzá másnap délután, 5000.- Ft-ért leveszi rólam. Gyorsan összecsukta a lapokat. Csakhogy annyira még emlékeztem a "félcigány" asszony tanításából, hogy ahol csupa piros színű lapok vannak, az jó hír, vagy szeretet, vagy barát, szóval minden csupa jó. És az említett esetben ezeket a lapokat láttam, semmi rontásra, sötét alakokra utaló kártyák nem voltak ott. Csak a pénzemet akarta mindenáron kiszedni belőlem. Persze, hogy nem mentem vissza hozzá. Azóta is nagyon jól vagyok, köszönöm.


Be ne dőlj, az ilyen szövegeknek. Csak pénzt akarnak!

2011. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
magyar a néni, és egy forintot sem kell neki adni, nem is akarja elvenni.:) ennyit erről... megoldottam,ma nem alszom itthon:D nem vok félős tipus,és már nem is gyerek,de most.:S
2011. jan. 25. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

védelmező wanga.

és menj el valakihez aki le tudja venni az átkot.

2011. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl sok horrort nézel.
2011. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

minden este gyújts meg egy fehér mécsest vagy gyertyát, és kérd az angyalokat, hogy vigyázzanak rád, tisztítsanak meg az átoktól, tartsák távol az ártó szellemeket. esetleg találj ki egy imát, amit a mécses meggyújtása előtt mindig elmondasz.

mindegy, hogy valóban van-e ott valami, vagy csak humbug az egész, a lényeg, hogy miben hiszel, és hogy a hitednek megfelelően meg tud magadat nyugtatni.

2011. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, édes vagy. Kül, már elmúlt a félelem.:)
2011. febr. 3. 00:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel nem szabad viccelni.

Sürgősen menj el a pszichiátriára te elmebajos hippi.

2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!