Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, hogy ne féljek?

Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés
Hamarosan elkötözünk egy kertes házba.Elég régi ház.Igaz én még nem tapasztaltam természet feletti dolgokat,de hiszek az ilyesmiben.Attól félek,hogy mi van ha ebben a házban történik majd valami?Hogyan deríthetném ki?A páromnak nem merem mondani,mert ő nem hisz az ilyenekben.Valaki,valami ötlet?
2010. aug. 30. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne parázz már előre.

Mi házunk is 98 éves, amikor odaköltöztünk láttam is szellemet, de semmi egyéb nem volt. És, hogy őszinte legyek nekem teljesen megnyugtató a ház.

Ne arra gondolj, hogy ott biztos halt meg valaki, meg ilyenek, hanem arra, hogy milyen szép dolog is, hogy olyan házban élhetsz, aminek "történelme" van. A múlt embereinek adott otthont és ez szerintem annyira jó dolog :)

2010. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazad van. :)

Mondjuk én minden új helyzettől félek egy kicsit.Ez a ház is megvan már vagy 100 éves.Végül is akkor derül ki,hogy milyen is lesz igazából,amikor már mindent bepakoltunk,berendeztünk.Köszönöm a választ!

Írhattok még ha gondoljátok :)

2010. aug. 30. 12:24
 3/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
84%

Nincs miért félni, semmi okod rá. Úgy értem, ha netán lenne ott 1-2 szellem, az sem tudna ártani. Ez esetben a párod a saját szemével látná amiben nem hisz, de erre nagyon kicsi az esély és ez így jó.

Gondolkodj pozitívan, élj boldogan!

2010. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Kibeleznek.Ne menj.
2010. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó azért annyira nem vagyok félős,hogy bevegyem,hogy kibeleznek.:)Köszi a válaszokat
2010. aug. 30. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Első dolgod az legyen, hogy minden szoba, minden sarkába szórjál sót.Aztán főzhetsz egy kis rózsavizet is:1 marék rózsaszirom, 1 kanál só, fél liter víz.Ezzel végig spricceled a házat.Ha van ott valami, vagy valaki, tutira elmegy, ha nincsen akkor sem ártottál senkinek!
2010. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ház mesél. Minél több éve áll már, annál több története van. Ha nyitottan lépsz be a falai közé, érezni fogod a hangulatát, érezni fogod a történeteit. Engedd magadhoz, ismerd meg, és el fog múlni a félelmed :)
2010. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még most nem igazán érzem a ház hangulatát,mivel még csak most kezdtünk el kifesteni.Mint ahogy már írtam,akkor derül ki minden,ha már végleg be van rendezve.Remélem jó lesz minden.
2010. aug. 31. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hinném, hogy találkoztam volna szellemmel, de van olyan, amikor az embernek a hellyel kapcsolatban furcsa érzései támadnak. Vagy menekülne, vagy maradna, attól függ jó vagy rossz az az érzés. Valamiért úgy gondolom, hogy az egész az agyunk szüleménye. Ne gondolkodj ilyeneken, ha valami nem tetszik a házban, a kert kísértetiessége, vagy maga a ház kinézete, akkor alakítsd át a úgy, hogy jól érzed ott magad.
2010. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kayl18 ***** válasza:
100%
a szellemek más dimenzióban vannak, ebben a világban de más dimenzióban, a dimenziók pedig nem érintkeznek fizikailag, tehát no para
2010. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!