Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szerintetek mi lehet?

Ez szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
voltam kint, és simogattam a macsekom, és ekkor hirtelen kiugrott az ölemből és fújt...nem tom hogy mi de nem is érdekelt...idehívtam a kutyámat, simogattam, az is elment mintha valaki kezet emelt volna rá...ekkor már gondoltam valamire, és még idehoztam a tengerimet is, szép csöndesen, és az meg olyan hangosan el kezdett vonyítani...nem tudom hogy mi lehetett...szerintetek? van tippetek? szerintem szellem...
2010. aug. 25. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

"szerintem szellem..."


szerintem meg szellem...i fogyatékosság

2010. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Te becsapsz bennünket (:D) A kukorica nem is tud vinnyogni...
2010. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Harrr ***** válasza:
76%
A kisállataid szerint se vagy normális.Minek tetted fel ezt a kérdést, megerősítés kell még ezek után? :D
2010. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Valamit érzékeltek az állatok,ami neked elkerülte a figyelmed.Az érzékeik sokkal kifinomultabbak mint az emberé.A macska az ultrahangokat is meghallja.A kutya olyan szagokat is érez,amit te nem.Valami volt ott,ami zavarta őket,de ez nem azt jelenti hogy valami természetfeletti dolog volt,csak annyit hogy te nem vetted észre.És mivel nem tudod mi volt,ezért most meglódul a fantáziád.
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem valami olyat érzékeltek rajtad,ami számukra fura és ezért viselkedtek igy...,a kutyák,macskák látják az aurát is!A tengeribe már nem vagyok biztos...
2010. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Szerintem nem történt semmi. Megúsztad...

De ha a cicád felnyávogott volna!!! Brrrrrr... még belegondolni is szörnyű.

2010. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hááát...ha tengerimalacod elkezd ugatni, a kutyád nyávog és a macskád kaja után visít, tuti valami gáz van.:D
2010. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amíg neked nem kell visítva menekülni,addig szerintem nem lehet a közelben olyan szörnyű dolog.
2010. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az állatok érzékelnek bizonyos dolgokat amiket mi nem.. Nevezhetjük ezeket szellemeknek vagy természet feletti dolgoknak. Nekem is volt olyan, h a kutyám rám hozta a frászt, mert míg mi barátnőmmel békésen nevetgéltünk és társasoztunk ő meg békésen szunyókált mellettünk és egyszer csak felugrott és elkezdett ugatni a fal felé és mereven bámult.. Na akkor rám jött a para.. Hiszek ebben..
2010. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Heh... max az lehetett hogy megláttak téged...
2010. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!