Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallottatok erről a szellem...

Hallottatok erről a szellem storyról?

Figyelt kérdés

Annyi segítséget kérek,hogy valaki linkelje már be ha talál róla valamit!

Külföldön történt,de nemtudom hol,még a TV-ben is volt,szal hogy volt egy iskolás busz baleset amiben meghaltak a gyerekek.ÉS ha kimész arra a bizonyos útszakaszra,és port teszel a kocsid hátuljára és vársz akkor a lejtőn felfelé elkezd menni magától a kocsi,aztán meg ha kiért a tetejére meglátod hogy ahová a port szórtad kézlenyomatok vannak a porba kirajzolódva.

Ez volt már filmben is,de valós esemény még neten is olvastam régen tvben is volt.Ezt akarom most megtalálni,valaki help!


2010. aug. 24. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

"a lejtőn felfelé elkezd menni magától a kocsi"


Ezt már én is hallottam.A világon több ilyen hely is van és tudományosan be lett bizonyítva ez a jelenség,szóval nincs semmi szellem.


"kézlenyomatok vannak a porba kirajzolódva"


Most komolyan,ha ez így lenne,akkor ebből világszenzáció lenne.........inkább pár szórakozni vágyó kitalálta.

2010. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Most nem értem, a filmet is keresed? Mert a Rejtélyek kalandoraiban volt.

Neten nem tudom, bocsi.

2010. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Index cikk:

[link]


Videók:

http://www.youtube.com/watch?v=eY8KC8ZHa70



Írhatsz nyugodtan történetet is, nem kell mindig "trendinek" lenni!

2010. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem a filmetn em keresem,tom hogy abban volt! :)

én csak a storyról pár cikket vagy ilyesmit keresnék :)


a másik válaszolóknak,tudom van ilyen is,hogy érzékcsalódás,de ez akkor sem magyarázza meg a kéznyomokat,és azt hogy de érdekes hogy pont ott történik ez ahol meghalltak

de ha azt is mondjuk hogy véletlen,hát akkor az marha nagy véletlennek kell lennie

2010. aug. 24. 22:19
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

12.A Vasút.

Itt a történet. De én nem hiszem hogy igaz :) Rengeteg kitalált szellemsztori van még itt a többségük a véleményem szerint gyenge.

2010. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
:/ Elég durva
2010. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem a cigarettás..nem félelmetes de tök jó :D. Vannak amúgy jók

14:45ös voltam

2010. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azt látam egy musorban kiderult hogy a "domb" nem domb hanem lejtő "felguritotak" egy palack vitzet lás csodát elkezded felmeni...
2010. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 33. születésnapodon menj el a legközelebbi benzinkútra, és nézd meg az aznapi újságot. A fizetett hirdetések között lesz egy kis rész, ami megemlékezik a születésnapodról, és arra szólít fel, hogy fordulj meg. Miután hátranézel, egy fekete köpenybe öltözött fickó közeledik feléd. Ha elrohansz, örök életedre vadászni fog rád, majd végez veled. De ha úgy döntesz hogy megvárod, és nem menekülsz el, egy kis csomagot fog átadni neked. Abban pedig azt a tárgyat találod, amire mindennél jobban vágysz.
2010. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne tapicskold össze a port, és nem lesznek benne kéznyomatok... ha meg sokat iszol előtte, tényleg a lejtőn felfelé fog menni Xd
2010. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!