Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kipróbáltátok a szellem ABC-t...

Kipróbáltátok a szellem ABC-t és nektek történt valami ott?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Az mi? xd
2021. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Grimfox ***** válasza:
100%
Ouija tábla, gondolom, vagy valami hasonló.
2021. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Shitworld ***** válasza:
81%
Nem mert 7 után zárva van.
2021. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy azzal megidézhetsz gonosz szellemeket is, úgyhogy ne próbáld ki! Mondjuk ismerek olyat, aki próbálta többször is és semmilyen rossz szellemet nem idézett meg, de azért én nem játszanék a tűzzel.
2021. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
:O
2021. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 savelog válasza:
100%
Még a katonaság alatt mutatta meg nekem és 2 társamnak egy katonatársunk aki állítólag ebben penge volt, hát ránk borította az asztalt a megidézett, de olyat amit ketten is alig tudtunk megemelni, visítva rohantunk kifelé a szobából... Nem volt jó élmény, ha rá gondolok mindig rossz érzés fog el.
2021. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 DaveKissHUN válasza:

Anno az 50-es évek amerikájában társasjátékként árusították... látszik nem veszik komolyan a túlvilág létezését..

Én nem próbálkoznék vele... jó nagy szart akaszthatsz a nyakadba ha zöldfülű vagy ha szakértő... senkinek nem ajánlott és itt most nincs helye annak hogy elhiszed a dolgot vagy sem...

Nem jó dolog belepiszkálni olyanba ami nem ehhez a világhoz tartozik...

2021. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

Vicces és sajnálatos is egyben, hogy a mai világban ilyen sok ember hisz ilyen hülyeségekben.


300 éve még megértettem volna, de manapság... :D

2021. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8-as, valahova csak kerülünk halál után. Az ember szeretné azt hinni, hogy nem lekapcsolódunk, mint egy gép.
2021. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

Szeretné, igen.

Csak sajnos ugyanaz lesz a halál után, mint az élet előtt.

A nagy semmi.


Ezzel nem tudnak szembenézni az emberek. Nem akarják elhinni.

Ezért találták ki a mennyországot, a szellemeket, a reinkarnációt.

Ez egy hiú remény...

2021. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!