Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehet tenni ez ellen?

Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Mielőtt leírom a történetem először is 28/F vagyok aki eddig sose hitt a szellemekben, és NEM poénból teszem fel a kérdést.(családi házban lakom a barátnőmmel) Kb 1 éve történt először éjjel fél 2 körül arra ébredtem, mintha súrolná valami a falat. Először nem törődtem vele, de amikor már sokadik éjjel kb ugyanebben az időben +/- 15 perc ugyanez történt, nem megijedtem inkább elkezdett idegesíteni. Nem is gondoltam először szellemre, racionálisan kerestem a válaszokat. De ezután már 1 másik eset is történt. Ezis úgy éjjel 2 körül történt. A barátnőm ébresztett fel mintha a lépcsőn húznának valamit le. Természetesen egyből kimentem megnézni, és persze semmi sem volt ott. Ezek után úgy döntöttem megkérdezem tőletek valakivel volt e hasonló és mit lehet ellene tenni? De már nagyon elegem van belőle!!! Csak normális válaszokat kérek!! Megköszönném!
2010. aug. 19. 16:01
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
A nővérem már látott szellemeket,feküdt az ágyán mikor felrémült,és elötte állt 3 alak(szellem) a nővérem nem tudott semmit sem csinálni csak feküdt megrémülten és nem tudott felkelni elnyúlni a kapcsolóért hogy bekapcsolja a tv-t....nem álmodott!!!Nagyon félt........elmondta az imát és eltüntek.....majd felpattant az ágyból és felkapcsolta a villanyt,tv-t mindent...nagyon megrémült.
2010. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
nállunk is vannak ilyen hülyeségek.(pl:megyünk föl az emeletre sötétben és egyszer csak bekapcsolt a dvd lejátszó. de már nem 1szer volt(a nappalink az emeletre vezető lépcsővel szembe van))lilu2107 nállatok mik voltak??
2010. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Mutant Ninja Pony válasza:

Üdv! tegnapi 20:09-es vagyok

Hogyha a szellem egy emberi lélek (és ugyan miért ne lenne az?) akkor az azt jelenti hogy rosszat is akarhat nektek. És ekkor jön az hogy sportból elkezd ijesztegetni (szerintem).


A másik az hogy nem hiszek egy olyan filmen aminek alternatív vége is van...

2010. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

20:09: A lampa, tv es cukortarto "csesztetese" nem tul egyertelmu, de a horkolo hang a kadbol -> lefolyo, csovek hangja

22:50: Huzat

09:08: rotfllmaoasdasdasd


A hullamerevség vagy rigor mortis (latin) a halál egyik jele, amit az izmokban beálló kémiai változás okoz, amitől a holttest elmerevedik és a testrészek mozgatása is nehezített. Enyhe hőmérsékleten a merevség kifejlődését a Nysten-szabály írja le. Eszerint 24 óra alatt merevedik meg a test, először az állkapocsízület, majd a törzs, a végtagok. 48 óra múltán kezd feloldódni a merevség és 72 óra múlva lesz teljes az elernyedés. A beállás időpontja néhány perc és több óra között változhat a környezet hőmérsékletétől függően.


A hullamerevség kémiai oka az adenozin-trifoszfát (ATP), a testmozgáshoz szükséges energiaforrás hidrolízise az izomszövetekben.


Szerinted a lelek kikoltozese kemiai vagy biologiai folyamat?:DD


12:46: Alvasparalizis

14:53: Ingadozott az aram


Meg valakinel jartak szellemek?:D

2010. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Nővéremnél a mosógép centfigugája kapcsolt be,úgy hogy be sem volt dugva!Én szerintem a szellemek nem léteznek csak másik dimenzióban vagy valami hasonló,élik az életüket pont úgy mint mi.és ők is ugyanúgy félnek tölűnk!"Szellemek" körül vesznek minket lehet épp most melleted van és ő sem tud róla!
2010. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

12:46: Alvasparalizis


És meg is tudod magyarázni?

És nem ez az egyetlen eset,látszik hogy össze vissza szeded a netről ezeket a zagyvaságokat amiket saját magad sem tudod mi....

amugy tudtodra adom hogy az alvásparalizis az nem ez.......

2010. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Amikor nálunk a lakásban különös dolgok vannak én azt szoktam csinálni, hogy meggyújtok egy gyertyát és a lakás minden szobájának 4 sarkába végigviszem. És közben azt mondom, hogy távozz békében. Ezt minden sarokban elmondom minden helyiségben. Utána leteszem az asztalra a gyertyát és hagyom, hogy elégjen.. Utána minimum fél évig nyugi van..
2010. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

09:37


Drága.. Azt mivel magyarázod, hogy a dvd lejátszó a tengelye körül forgott? És azt hogy aznap amikor életem értelme meghalt és én nem tudtam róla csak 3 napra rá de aznap éjjel éreztem őt és egy elmosódott alakot láttam? És azt, hogy a falilámpa leesett kétszer is egymás után és mikor megnéztem az időpontot rá másnap jött a telefon, hogy a családban valakit elvitt a mentő abban az időpontban és élet-halál között van..

Erre azt mondom, hogy valaki hisz benne valaki nem.. Lehet h hiszel benne de nincsenek tapasztalataid, mert nem vagy rá érzékeny.. Én mára áldásnak fogtam ezt fel és azért, mert akit mindennél jobban szerettem még érezhettem amikor már nem volt az élők sorában...

2010. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes történések.Szeretnék ilyen élményekkel gazdagodni.Valaki nem szervez összejövetelt?
2010. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!