Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehet tenni ez ellen?

Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Mielőtt leírom a történetem először is 28/F vagyok aki eddig sose hitt a szellemekben, és NEM poénból teszem fel a kérdést.(családi házban lakom a barátnőmmel) Kb 1 éve történt először éjjel fél 2 körül arra ébredtem, mintha súrolná valami a falat. Először nem törődtem vele, de amikor már sokadik éjjel kb ugyanebben az időben +/- 15 perc ugyanez történt, nem megijedtem inkább elkezdett idegesíteni. Nem is gondoltam először szellemre, racionálisan kerestem a válaszokat. De ezután már 1 másik eset is történt. Ezis úgy éjjel 2 körül történt. A barátnőm ébresztett fel mintha a lépcsőn húznának valamit le. Természetesen egyből kimentem megnézni, és persze semmi sem volt ott. Ezek után úgy döntöttem megkérdezem tőletek valakivel volt e hasonló és mit lehet ellene tenni? De már nagyon elegem van belőle!!! Csak normális válaszokat kérek!! Megköszönném!
2010. aug. 19. 16:01
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Ne írj ilyet mert igenis léteznek.....

Tudnák mesélni hogy milyen dolgok történtek velem..

2010. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nyugodtan megírhatod.... :)
2010. aug. 19. 21:51
 13/29 anonim ***** válasza:

A költözés nem jelent megoldás, mert én elég sokat költöztem és egy hely kivételével mindenhol történtek érdekes dolgok. A legdurvább az volt, mikor elmenetel előtt bútortisztítóval letakarítottuk a fabútort és hazaérve egy tenyérnyom volt rajta :)

Egy spiritiszta ajánlotta, hogy égessek le egy fehér gyertyát, nyissam ki az ablakokat ,ajtókat és ismételgessem, hogy menj el! Füstölőzést is ajánlotta. Nem próbáltam ki, mert időközben elmúltak az "események". de lehet, hogy használ.

2010. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :)
2010. aug. 19. 22:14
 15/29 anonim válasza:

21:17vagyok....

Szóval...az történt velem,hogy elmentünk otthonról vásárolni és az emeleten nem csuktam be a szoba ajtót és az ablakot is nyitva hagytam(szúnyogháló volt az ablakon)Nem volt senki otthon.Lényeg mikor hazaértem/tünk(felltámadt a szél és el is kezdett esni)elindultam az emeletre,csukva volt az ajtóm,gondolom magamba biztos becsapta a szél,aztán mikor kiakartam nyitni nem nyílt ki,rángattam aztán semmi,be volt zárva,megrémültem úristen van bent valaki,de nem,kihivtuk a barátunkat hogy feszítse ki,kifeszitette,és nem volt bent senki,a szunyogháló ép,a biztonsági záras ajtó be volt zárodva magától,méghozzá úgy hogy rajta volt egy hatalmas kulcsomó ami teljesen lehetetlen hogy a szél a biztonsági zárat amibe a kulcs van 3szor elforgassa,de a szél nem lehetett.....különbenis....az ablakba voltak cserepek azt miért nem fújta le a szél? de hát nem lehet hogy a szél....(az ablak az ajtóval szemben van)

2010. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
És nem ez az egyetlen eset,ami velem/ünk történt,és nem csak házban....hanem velünk
2010. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az nem semmi ha télleg megtörtént. velünk se csak ez a 2 volt. Leírok még 1 történetet ami viszont a másik házunkba történt olyan 10 éve. Este volt vacsoráztunk a földszinten. Egyszercsak lépteket halottunk az emeletről, ekkor vendégség volt nálunk, de mindenki lent volt, és persze mindenki észrevette. Különös!
2010. aug. 20. 00:16
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Ingyen segítek neked.

Hallgasd ezt enyhén kihangosítva az éjszaka, úgy hogy ne zavarjon az alvásban, de a szellem is hallja(ha az, mert könnyen lehet)!

El is aludhatsz rá, de napi 10-15 perc is elég. Viszont inkább lefekvés előtt érdemesebb, és ha hallanád azt a hangot, akkor mindenképp! Nem szeretik, mert értik!


http://www.youtube.com/watch?v=DbK_7VN3s8E&p=C0B4EC83B81FBED..

---

eddig másnak is segített, és meg is köszönték.

2010. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
engem a nagypapám és a dédnagypapám szelleme kísért. Illetve nem nevezném kísértésnek, inkább kísérésnek:) az a helyzet h én direkt magamra hívtam őket, mert segítségre volt szükségem. hipnotikus állapotban sokszor beszéltem már velük, bár a dédnagyapám csak nagyon elmosódott alakot ölt, kb olyasmi mintha könnyes lenne a szemem és nem látnék tőle rendesen. amikor ittvan a szelleme és tudatos állapotban vagyok a vállamra teszi a kezét. a paranormal activityről meg csak annyit h nem tudom h megtörtént-e de azt tudom h megtörténhet ilyesmi, démonok, szellemek igen is vannak. hisz te magad is egy fizikailag megvalósult szellem vagy, anélkül a tested olyan lenne mint egy tárgy. ha például megérintesz egy halott testet, legyen az emberi vagy állati, teljesen mindegy, akkor kemény. a tudomány ezt hullamerevségnek hívja. ez azért van mert szelleme kiköltözött a testből. de nem azt jelenti hogy teljesen elhagyta a környezetét. el lehet őket küldeni, elő lehet őket hívni és beszélgetni is lehet velük. én ezutóbbit ajánlanám, mert így ki tudod nyerni a neked hasznos információkat és utána akár el is küldheted.
2010. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már nagyon érdekelne, hogy lehet velük beszélgetni... kíváncsi vagyok rá. Elmondod?
2010. aug. 20. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!