Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehet tenni ez ellen?

Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Mielőtt leírom a történetem először is 28/F vagyok aki eddig sose hitt a szellemekben, és NEM poénból teszem fel a kérdést.(családi házban lakom a barátnőmmel) Kb 1 éve történt először éjjel fél 2 körül arra ébredtem, mintha súrolná valami a falat. Először nem törődtem vele, de amikor már sokadik éjjel kb ugyanebben az időben +/- 15 perc ugyanez történt, nem megijedtem inkább elkezdett idegesíteni. Nem is gondoltam először szellemre, racionálisan kerestem a válaszokat. De ezután már 1 másik eset is történt. Ezis úgy éjjel 2 körül történt. A barátnőm ébresztett fel mintha a lépcsőn húznának valamit le. Természetesen egyből kimentem megnézni, és persze semmi sem volt ott. Ezek után úgy döntöttem megkérdezem tőletek valakivel volt e hasonló és mit lehet ellene tenni? De már nagyon elegem van belőle!!! Csak normális válaszokat kérek!! Megköszönném!
2010. aug. 19. 16:01
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Velem is volt hasonló. Egy idő után hozzászoksz:D .
2010. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:

Velem is volt ilyen.. de egy idő után befejezte.:)

Jah, meg olyan is volt hogy magától bekapcsolódott a tv vagy a lámpa... de ez v egy hónapon keresztül napi rendszerességgel, egészen addig amikor a kb 20. alkalommal kijelentettem h: jó..kapcsolgasd csak de a villanyszámlát te fizeted. És láss csodát, befejeződött.

Kitudja mi volt ..:D

2010. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Látad a Paranormal Activityt? Na azt NE tedd amit az a srác.
2010. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szívesen leírnám,mi volt nálunk(ennél durvább)de nem ez a kérdésed.Vannak olyan emberek,akiket leginkább szelleműzőknek nevezhetnénk,egy ilyen(idős)néni segített nálunk is kitakarítani őket.Ha gondolod,privátban megírom a számát,ő biztos tud segíteni,azóta van nálunk csend,amióta ő kirámolta a szellemet.
2010. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! lilu nyugodtan leírhatod ;)

Én nem hozzászokni szeretnék hanem, hogy nyugodtan lehessek... :)

2010. aug. 19. 19:06
 6/29 anonim ***** válasza:
Miért, mit csinált a paranormal act.-ben a srác? :O
2010. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
nem tudom, de a filmek nem nagyon izgatnak. Mivel kreált..
2010. aug. 19. 19:19
 8/29 anonim ***** válasza:
A paranormal activityben a srác beszerel egy éjszakai kamerát a hálószobába,hogy bebizonyítsa, nincs ott semmi. De persze van...
2010. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Mutant Ninja Pony válasza:

Bátyámék házában volt hasonló (én is tapasztaltam) csak ott egész áldott nap ment a szellem party! CSesztették a lámpát, a TV-t, és a cukor tartót. És egy horkoló hang jött a kádból...


Ott elméletileg az volt a baj hogy egy vízátfolyás vagy mi volt a ház alatt és az vonza a szellemeket. (ezért lehettek egyszerre vagy 4-en 5-en)

Megoldás: elköltöztek

De ez lehet hogy nálatok nem válik be.


És végül ha szellemetek van akkor tegyetek úgy mintha nem lenne ott.(előbb-utóbb elmegy)

Ha figyelmet szenteltek neki, akkor rátok fog állni, és nem fog békénhagyni titeket, és a végén tényleg olyan lesz mint a paranormal activity-ben. (ez a film durva volt!)

2010. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Elköltözni nem fogok. Ez a környék nyugodt csendes hely imádom. Ezt kivéve... remélem elmúlik. Nem tom mér de mindenki felhozza ezt a paranormal activity-t. Nos leszedtem és megnéztem :D Azért ez csak 1 film, meg tele van hülyeséggel azért ilyen csak nem történhet meg:D:D:D Meg érdekes hogy kiírják a végén hogy az emlékükre ajánlják fel és a saját nevükkel játszák el mintha valóság lenne de ez csak a hitelesség miatt van. A nagy USA hülyesége, hogy még ilyennel is tudnak poénkodni hányingerem van!
2010. aug. 19. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!